Ünlü sunucu Defne Joy Foster'ın ölümünün ardından zor günler geçiren eşi İlker Yasin Solmaz, İstanbul gecelerinde görüldü.

Takvim gazetesinin haberine göre; genç adam, önceki gece arkadaşlarıyla Beyoğlu'ndaki Mektup Bar'a gitti. Henüz 10 gün önce eşini kaybeden İlker'in yanındaki sarışın bayanla samimi tavırlar sergilemesi, mekandakilerin dikkatini çekti. Mekandakiler, "Nasıl olur, acı bu kadar çabuk nasıl unutulur. Daha birkaç önce eşinin mezarına gidip ağladı" diye öfkelendi.

O öfkeli vatandaşlardan biri de gazetecilere haber verdi. Ve dakikalar sonra Solmaz, yanındaki sarışın bayanla bardan çıktı. Bütün gece alkol alan genç adam, patlayan flaşlarla şok yaşadı. Yanındaki arkadaşını hızla uzaklaştıran Solmaz, "aşk acısı" ile ilgili soruları yanıtsız bırakarak evinin yolunu tuttu.

"İŞ GÖRÜŞMESİYDİ"
İlker Yasin Solmaz, hakkında yapılan haberle ilgili açıklamada bulundu.

Hürriyet gazetesinin haberine göre; Solmaz, sanki çapkınlık peşinde koşuyormuş gibi yansıtıldığını ifade ederek şunları söyledi:

"O gün bir yakınımın bir iş görüşmesi için o mekana gittik. Orada daha önceden tanıdığımız ve Gönül Abla ve kızı ile karşılaştık. Kızını ise ilk kez gördüm. Orada 2 saat kaldık ama ben bu zamanın çoğunda dışarıda sigara içtim. Dışarıya arkadaşları taksiye bırakmak için çıktığım anda da iki kare fotoğraf çekildi. Ben de hiç panik yapmadan yürümeye devam ettim. Ben orada su dışında bir şey içmedim. Keşke oradaki garsonlara sorsalardı. Benim içim rahat, ben ne yaptığımı biliyorum. Ama Gönül Abla ve kızı için üzüldüm. Hiç istemeden garip bir olayın içine çektiler."