Demet Akalın'dan 'boşanma' açıklaması

Demet Akalın eşi Okan Kurt ile 'boşanıyorlar' iddialarına son noktayı koyarak, ayrılığın söz konusu bile olmadığını açıkladı.

İHA 20.08.2017 - 10:03 | Son Güncelleme : 20.08.2017 - 17:19

Demet Akalın'dan 'boşanma' açıklaması

Bodrum Yalıkavak’daki bir beach kulüpte sahne alan Demet Akalın’ı mekanın kapısında sevenleri karşıladı. Akalın konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"BİR PATLAMAYDI"

Geçtiğimiz hafta evine gelen haciz nedeniyle oldukça zor günler yaşayan kalın, “Yorgunluk yok. Bugün iyiyim. Çok arayan soran oldu bütün Türkiye aradı desem abartmış olmam. Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. O da bir patlamaydı geçti ve bitti diyerekten kendime telkin etmeye çalışıyorum. Mevzu çok tatsız ve sevimsiz olduğu için sanırım gücüme gitti çünkü çok çalışan bir insanım. Geçti gitti diyelim. Çok sevenim varmış, çok dostumuz varmış. Bir de yıllarca boşa yapılan dostluklar varmış. Çok eski küstüğüm arkadaşlarım vardı onlarla barıştım. Fatih Terim’den Murat Boz’a Kenan Doğulu’ya herkes o kadar güzel şeyler söylediler ki, onlar beni ayağa kaldırdı. Aslında kalkmayacak bir şey yoktu ama insan yine de bir telefon, mesaj istiyor böyle günlerde” dedi.

Haciz olayı sonrasında bağlandığı canlı yayında oldukça zor anlar yaşayan Akalın, “Ben canlı yayında olan hiçbir şeyi hatırlamıyorum. Sonradan kendimi izleyince şaşırdım. Nispetizm diye bir kelime geçince sigortalarım attı ama benim magazinle aram hep iyidir. Düşe kalka beraber yürüdük ama o gün duygusal bir patlamaydı. Geldi geçti” şeklinde konuştu.

Akalın ve Kurt'un evliliklerinden Hira isimli bir kız çocukları dünyaya geldi. 
Akalın ve Kurt'un evliliklerinden Hira isimli bir kız çocukları dünyaya geldi. 

BOŞANMA AÇIKLAMASI

Bu olayla sonrasında eşi Okan Kurt ile boşanacaklarına dair haberler çıkan Akalın, “Yok böyle bir şey. Öyle bir şey söz konusu bile değil. Adam şimdi İstanbul’dan havaalanına indi yine adamı göremedim. Ben konsere geldim” ifade etti.

Sayfa Yükleniyor...