59. Uluslararası Berlin Film Festivali’ne katılan ünlü oyuncu Demi Moore, “Her zaman söylüyorum, önce ailem gelir. Sonuçta hayatta kalan tek şey bu” dedi.

Oyuncu eşi Ashton Kutcher (31) ile birlikte Berlin’e gelen Moore, eşinin zaman bularak kendisiyle geldiğine sevindiğini belirterek, “Sevgisi ve bana verdiği destek beni daha da cesur kılıyor” diye konuştu.

Eski oyuncu eşi Bruce Willis’ten olan kızı Rumer ile bir filmde birlikte oynamayı düşünebileceğini ifade eden Moore, ancak her filmin belirli bir risk içerdiğini kaydetti.

‘HAPPY TEARS’
Berlin Film Festivali’nde yarışma bölümünde gösterilecek olan “Happy Tears” adlı aile filminin ekibi, basın konferansından sonra objektiflere poz verdiler.

Biri Hollywood’un, diğeri ise ABD bağımsız sinemasının kraliçesi, Parker Posey ve Demi Moore “Happy Tears” için bir araya geldiler. Mitchell Lichtenstein’in film projesinde başrolü paylaşan ikili film çekimleri sırasında arkadaşlıklarını pekiştirerek, geçtiğimiz sene içerisinde çekimler dışında da sıkça birlikte görüntülendi.

Parker Posey 40, Demi Moore ise 46 yaşında; ikisi de hala ABD sinemasının en önemli isimlerinden olmayı sürdürüyorlar.