Deniz Işın Sefirin Kızı'nda

Star’ın sevilen dizisi Sefirin Kızı’nın oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. Son zamanlarda dikkat çeken projelerde yer alan ünlü oyuncu Deniz Işın, dizinin oyuncu kadrosuna 27. bölümden itibaren dahil olacak. Akın’ın üvey kardeşi ‘Sahra’ karakterini canlandıracak olan Işın, seyirciyi farklı bir serüvenin içerisine sokacak.

ntv.com.tr 03.11.2020 - 13:31 | Son Güncelleme : 03.11.2020 - 14:21

Deniz Işın Sefirin Kızı'nda

Her bölümüyle seyircisini ekran başına kilitleyen Sefirin Kızı, oyuncu kadrosuna sürpriz bir ismi dahil etti. Birbirinden sürükleyici ve tutku dolu sahneleriyle adından söz ettiren dizinin oyuncu kadrosuna, ünlü oyuncu Deniz Işın dahil oldu.

Başrollerini Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun paylaştığı Sefirin Kızı’nın oyuncu kadrosuna 27. bölümden itibaren dahil olacak olan Deniz Işın, oyunculuğuyla adından söz ettirecek. Akın’ın üvey kardeşi ‘Sahra’ karakterini canlandıracak olan güzel oyuncu, herkesi ekran başına kilitleyecek.

SEÇKİN OYUNCU KADROSU

Yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın yaptığı dizinin senaryosunu A. Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem kaleme alıyor. Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı dizinin oyuncu kadronunda ise; Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu, Uraz Kaygılaroğlu, Bülent Şakrak, Doğukan Polat, Hivda Zizan Alp, Özlem Çakar Yalçınkaya, Erdal Küçükkömürcü, Gonca Cilasun, Tülin Yazkan, Esra Kızıldoğan, Cemre Öktem, Zerrin Sümer ve Deniz Işın yer alıyor.

Sefirin Kızı, her pazartesi saat 20.00’de Star’da.

Sayfa Yükleniyor...