Deniz Uğur ikizlerinin velayetini istiyor

Deniz Uğur, eski sevgilisi Reha Muhtar’da olan ikiz çocuklarının velayetini almak için mahkemeye başvurdu.

Haberler 03.09.2016 - 11:46 | Son Güncelleme : 03.09.2016 - 11:52

Deniz Uğur ikizlerinin velayetini istiyor

Oyuncu Deniz Uğur, üç yıl birlikte yaşadıktan sonra ayrıldığı gazeteci Reha Muhtar’dan 7 yaşındaki ikizlerinin velayetini almak için dava açtı.

Protokol gereği ikizlerinin 18 yaşına kadar eski sevgilisi Reha Muhtar’da kalmasına izin verdiğini belirten Uğur, bu kararından vazgeçtiğini ve velayetin değiştirilmesini istedi. Uğur, ayrıca her iki çocuk için aylık nafaka bağlanmasını da talep etti.

İKİZLER YALIDA KALIYOR

Reha Muhtar, 2010 yılında ikizlerinin velayetini almak için açtığı dava öncesinde anlaşma sağlamıştı. İkilinin aralarında yaptıkları protokole göre, Mina Deniz ve Poyraz Deniz isimli ikizlerin 18 yaşına kadar Muhtar’ın Baltalimanı’ndaki yalısında kalmaları, annelerinin haftanın altı günü yalıda çocukları görebileceği, isterse iki gün yalıda kalabileceği yönünde anlaşma sağlandı. 

AŞKLARI 2007'DE BAŞLADI

Reha Muhtar 2007 yılında oyuncu Deniz Uğur’la birlikte yaşamaya başlamış, 6 Mayıs 2009 tarihinde, Mina Deniz ve Poyraz Deniz adını verdikleri ikizleri dünyaya gelmişti. Muhtar’a duyduğu aşkı “Gazeteci” adlı kitabında anlatan Uğur, ikizleri ve ilk evliliğinden oğlu Engin Deniz ile birlikte Muhtar’ın Baltalimanı’ndaki yalısında yaşıyordu.

Sayfa Yükleniyor...