Depp’in ilham kaynağı Bush'muş

Ünlü Hollywood yıldızı Johnny Depp, oynadığı karakterlerde gerçek hayattan esinlendiğini söyledi. Willy Wonka karakterini oluştururken aktörün ilham kaynağı George Bush olmuş.

11.05.2012 - 12:56

Depp’in ilham kaynağı Bush'muş

Bir Amerikan kanalına demeç veren Depp, rol aldığı filmlerdeki uçuk karakterleri canlandırırken gerçek hayattan esinlendiğini söyledi.

'Charlie'nin Çikolata Fabrikası' filmindeki Willy Wonka karakterini oluştururken, George Bush'dan ilham aldığını" söyleyen Depp, "Örneğin bu karakterde George W. Bush esrardan kafayı bulmuş olsaydı nasıl olurdu, diye düşündüm” dedi.

48 yaşındaki oyuncu “Makas Eller” filmindeki Edward karakterini canlandırırken de dünyaya yeni gelmiş ve her şeyi ilk kez keşfeden bir bebeği ve kendi köpeğini düşündüğünü belirtti. Depp “Köpeğimin karşılıksız ve saf sevgisi bana ilham verdi” dedi.

BU KEZ VAMPİRİ CANLANDIRIYOR
Johnny Depp bugünlerde yeni bir Tim Burton filmi olan “Dark Shadows” ile sinemaseverlerle buluşuyor. 1960'ların popüler gotik-gerilim televizyon dizisinden sinemaya uyarlanan kara komedi türündeki filmde Depp, “Vampir Barnabas Collins” rolünde.

Dark Shadows Dark Shadows


Film, 15 Haziran'da Türkiye'de de gösterime girecek.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...