'Dev' düğün

Her çift masal gibi bir düğün hayal eder. Onlar ise sinemanın aykırı masalı Shrek'in çirkin ama sevimli devlerine özendiler.

13.05.2010 - 14:13

'Dev' düğün

33 yaşındaki film tutkunu Tracey Williams, düğün gününde en güzel haliyle görünmek isteyen  hemcinslerinin aksine bambaşka bir yol seçerek sevgilisi Viv'le birlikte, tüm vücudunu yeşile boyadı ve kendini bir deve dönüştürdü.

Sahte kulaklar ve kırmızı bir perukla benzerliği perçinleyen Williams, gelinliğinde ise oldukça muhafazakar davranarak klasik beyaz gelinliği seçti.

İkisi de Shrek serisi bağımlısı olan Güney Gallerli yeşil dev çift, Bridgend'de gerçekleştirdikleri düğünden çok memnun.

Tüm davetlilerin de ortama uyum sağladıkları düğünde; sağdıç Monsieur Hood, gelinin babası Lord Farquaad, gelinin annesi peri vaftiz annesi ve nedime de Pamuk Prenses kılığına girmiş.

Taze gelin ilk randevularında da Shrek'e gittiklerini, hatta sonrasında da arkadaşları tarafından birçok kez filmdeki Fiona-Shrek ikilisine benzetildiklerini ancak bunu hiç bir zaman negatif algılamadıklarını söyledi.

"Dev" düğünle yeni bir trend yarattıklarını düşünen 53 yaşındaki Viv Williams nam-ı diğer Shrek de, bu konsept için ikisinin de en baştan hevesli olduğunu, o yüzden kimseyi ikna etmeye gerek kalmadığını belirtti.
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...