Son zamanların en çok takip edilen blogger ve moda tasarımcısı, sosyal medyada 6 milyon takipçisi ve 8 milyon dolarlık servetiyle bilinen dijital prenses Chiara Ferragni röportajı Nisan ayının ilgi çeken başlıklarından biri.

CHIARA'NIN HAWAİİ MACERASI

“Glamour Türkiye Nisan sayısı kapak kızı ünlü blogger Chiara Ferragni, bir günlüğüne Glamour Türkiye instagram hesabını devraldı.. Siz de Chiara’nın Hawaii’deki seyahatine konuk olmak için @glamourturkiye instagram hesabını takipte kalın”

NİSAN SAYISINDA NELER VAR?

Yayınlandığı ilk ayda olduğu gibi bu ay da birçok ilgi çekici başlığa yer veren Glamour Türkiye’de, ‘yeni keşif Recep Güneysu ile çok özel bir çekim ve samimi bir röportaj’, ‘Müjde Uzman ile randevu’, ‘Mutlu Kadın Makyajı’, ‘Aldatmak yeni ilişki terapisi mi?’, ‘Şebnem Çapa ile Miami’, ‘Floral desenler, mini volanlar ve flörtöz aksesuarlarla modada romantik hareket’, ‘Bahar geldi vücuda, yüze, zihne Detoks zamanı’, ‘Günümüzün Daha İyi Geçmesini Sağlayan Instagram Hesapları’ bu ayın dikkat çekici konuları arasında.

YENİ YAŞAM KOÇUNUZ

Derginin Genel Yayın Yönetmeni Özge Sarıkadılar’ın deyimiyle, stil, güzellik, ilişkiler, gurme, dekorasyon ve kariyer üzerine bir yaşam koçu olma görevini üstlenen Glamour Türkiye, bu ay da neyi, nerede, nasıl ve ne zaman yapmak gerekir sorularına yanıt olarak okuyucusuna mutluluk aşılayan bir dergi olma hedefinden şaşmıyor.

Derginin dışında dijital platformu glamour.com.tr web sitesiyle de dünyadaki trendleri yakından takip eden Glamour Türkiye, sürekli güncellenen konularıyla takipçilerine interaktif bir deneyim sunmayı da ihmal etmiyor.

Ayda 11.4 milyonun üzerinde satan ve dünya çapında Amerika, İtalya, İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya, Polonya, Macaristan, Rusya, Hollanda, Brezilya, Meksika, Güney Afrika, Romanya, Bulgaristan ve İzlanda olmak üzere 16 ülkede yayınlanan Glamour, Türkiye’de ilk kez yayınlanan Mart sayısıyla büyük beğeni topladı.

Chiara Ferragni çağımızın en iyi bloggerlarından biri olarak kabul ediliyor.
Chiara Ferragni çağımızın en iyi bloggerlarından biri olarak kabul ediliyor.