NTV

Dizi kaçırma derdine son! Hem de ücretsiz!

ntv.com.tr

Yaşam

Dünyanın konuştuğu Türk dizileri tek bir platformda toplandı. Yüzlerce yerli dizi ve filme ulaşabileceğiniz, ücretsiz üye olarak kaldığınız yerden izlemeye devam edebileceğiniz yeni nesil televizyon, puhutv kumanda savaşlarını sona erdiriyor, dizi kaçırma derdini ortadan kaldırıyor.

Türkiye, ABD'den sonra Hindistan, Güney Amerika ve Güney Kore ile birlikte global değere sahip en önemli 4 dizi ve film üretim merkezinden biri. Son yıllarda büyük prodüksiyonlarla çekilen kaliteli yerli diziler, Türkiye dışında yüze yakın ülkede yayınlanıyor. 

BİR HAFTADA YAYINLANAN DİZİ SAYISINDA TÜRKİYE RÜZGARI

Türkiye, bir haftada yayınlanan dizi sayısı bakımından dünyada ilk sıralarda yer alıyor. Bu durum, evlerde kumanda savaşlarının yaşanmasına neden oluyor. Aynı anda farklı kanallarda yayınlanan dizileri takip etmekte zorlanan izleyiciler için en pratik çözüm online platformlarda dizi izlemek.

DİZİLERİ KAÇIRMAYA TAHAMMÜLÜNÜZ YOKSA PUHUTV VAR!

ALIŞKANLIKLAR DEĞİŞİYOR, ÇÖZÜM YOLLARI GELİŞİYOR

Her geçen gün artan internet hızı ve akıllı cihazların çoğalması televizyon izleme alışkanlıklarının değişmesini sağlıyor. Dizi ve film izleme imkanı sunan online platformlar, yaşanan kumanda savaşlarını sona erdiren bu alandaki en önemli girişimler. 

Yeni faaliyete geçen en son örneklerinden biri de puhutv.com Doğuş Holding yatırımlarından olan puhutv.com, yüzlerce dizi ve filmin izlenmesine olanak sağlıyor. Kullanıcılarına ücretsiz çözüm sunan puhutv.com, Türkiye’nin en çok izlenen dizi ve filmlerini kütüphanesinde barındırıyor.

HEDEF: DİZİYE EN KOLAY YOLDAN ÜCRETSİZ ULAŞMAK

Yeni nesil, takip ettiği dizi ve filmlere en hızlı şekilde, en kolay yoldan, ücretsiz bir şekilde ulaşmak istiyor. Değişen alışkanlıklar ve kullanıcı talepleri karşısında bu ihtiyaçlara bir çözüm sunan puhutv.com’da diziler de, filmler de, üyelik de ücretsiz.

SADECE ÜCRETSİZ OLMASI KULLANICILAR İÇİN YETERLİ DEĞİL, YÜKSEK KALİTE DE ÇOK ÖNEMLİ

Online platformlardan dizi ve film izleyenlerin önem verdiği konulardan biri de video kalitesi. Puhutv.com bu alanda son teknolojilere yaptığı yatırımlarla çok iddialı. İçeriklerin tamamı yüksek çözünürlüklü (HD) olarak sunuluyor. Player, sizin internet hızınıza göre en yüksek kaliteli videonun oynatılmasını sağlıyor.

PARÇA PARÇA İZLEME DERDİNE SON: TEK PARÇA

Bu arada kullanıcıların online platformlarda yaşadığı en büyük deneyim problemlerinden biri de sona eriyor. puhutv içeriklerini hem yüksek kaliteyle hem de tek parça halinde sunuyor. 

İDDİALI YAPIMLAR KÜTÜPHANEDE

Beta yayın dönemi sona eren puhutv.com’da 10 farklı dizi kategorisinde; aileden dramaya, komediden romantiğe, aksiyondan dönem dizilerine birçok içerik tipi bulunuyor. Aynı şekilde film kategorisinde de 10’un üzerinde alt kategoride içerikler hali hazırda yüklenmiş durumda.

EN POPÜLER DİZİLERLE İDDİALI GİRİŞ

Farklı yapımcılardan, farklı kanallarda yayınlanan: Bu Şehir Arkandan Gelecek, Diriliş Ertuğrul, İçerde, Cesur ve Güzel, Behzat Ç, Anne, Cesur Yürek, Seksenler gibi Türkiye’nin en çok izlenen dizleri puhutv.com’da şu anda yayında.

UNUTULMAZ FİLMLER SEÇİLMİŞ

Tarık Akan’dan Kemal Sunal’a, Fatma Girik’ten Cüneyt Arkın’a, Metin Akpınar’dan Zeki Alasya’ya birçok efsanenin unutulmaz yapımları da şu anda yayında: Kibar Feyzo, Tabutta Röveşata, Öyle Olsun, Turist Ömer, Hasip ile Nasip, Neşeli Günler, Tatlı Dillim gibi yapımlar ve yüzlercesi puhutv.com film kategorisine yüklenmiş durumda. 

BÖYLE BİR DOKTORUNUZ YOKSA PUHUTV VAR!

BÖYLE BİR PATRONUNUZ YOKSA PUHUTV VAR!

PUHUTV.COM’A ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Ücretsiz, yeni nesil televizyon platformu olma iddiasıyla yola çıkan puhutv.com’a buradan ulaşarak deneyebilirsiniz.

ETİKETLER