Dizi oyuncusu çocuk tacizcisi çıktı

15 yaşındaki erkek çocuğa cinsel tacizde bulunduğu iddia edilen dizi oyuncusu, gözaltına alındı.

09.05.2011 - 11:07

Dizi oyuncusu çocuk tacizcisi çıktı

İzmit'in Ömerağa Mahallesi Hürriyet Caddesi'nde Ferit B, dershaneye giden 15 yaşındaki N.K'ya yaklaşarak cinsel tacizde bulundu. N.K'dan telefon numarasını isteyen Ferit B, olumsuz yanıt alınca kendi numarasını çocuğa vererek uzaklaştı.

N.K'nın durumu ağabeyi U.K'ya haber vermesi üzerine, ağabeyinin isteği doğrultusunda Ferit B'yi arayan N.K, Cedit Mahallesi Turan Güneş Caddesi'nde buluşmak istediğini söyledi.

Söz konusu yere gelen ve N.K'yı zorla bir caminin tuvaletine sokan Ferit B'ye, durumu gören N.K'nın ağabeyi müdahale etti. Bu sırada iki grup arasında kavga çıktı. Ferit B, kavga sırasında bıçakla N.K. ile U.K'yı bıçakla tehdit ederek olay yerinden kaçtı.

N.K. ile U.K'nın durumu polise bildirmesi üzerine çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, kadın gibi davranarak söz konusu kişiyle bir sosyal paylaşım sitesinden iletişim kurdu.

35 yaşındaki Ferit B'ye Karabaş Mahallesi'ndeki bir kafeteryada buluşmak için randevu veren polis ekipleri, zanlıyı, söz konusu yerde gözaltına aldı.

Zanlı Ferit B'nin ''Kurtlar Vadisi'' ve ''Adanalı'' adlı dizi filmlerde çeşitli roller aldığı öğrenildi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...