İbrahim Tatlıses'e, ruhsal, çöküntü yaşamaması için silahlı saldırıya uğradığı söylenmedi. Kazada yaralandığını zanneden sanatçının "Bana ne oldu? Neden buradayım?" diye sorduğu öğrenildi.

İlişkili Haberler


Televizyon programı çıkışı uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan İbrahim Tatlıses'e doktorları ruhsal çöküntü yaşamaması için suikast girişiminde bulunulduğunu söylemedi.

Habertürk'ün haberine göre, tedavi sürecini olumsuz etkileyeceği gerekçesiyle gerçeğin saklandığı ünlü türkücüye, makam otomobilinin ön koltuğunda oturduğu sırada trafik kazası geçirdiği, emniyet kemeri takılı olmadığı için de başını ön cama vurarak yaralandığı anlatıldı.

PROF. DR. ÇUHADAROĞLU:
"TATLISES, İLK GÜNDEN BU YANA KENDİSİNİN SİLAHLA YARALANDIĞINI BİLİYOR"
Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, İbrahim Tatlıses'in sağlığının olumluya gittiğinin gözlendiğini söyledi ve saldırıdan haberdar olduğunu söyledi.

Prof. Dr. Çuhadaroğlu, konuya ilişkin şu açıklamayı yaptı:

''Sanatçının sağlığının olumluya gittiği gözlenmiştir. Ayrıca, püre tarzı, hafif ve hazmı kolay gıdalar verilmeye başlanmıştır. Hareketleri her geçen gün artmaktadır. Fizik-Tedavi ve Rehabilitasyon tedavisi devam etmektedir. 

Bugün yayımlanan bazı haberlerde, İbrahim Tatlıses'in 'silahlı saldırı sonucunda değil, trafik kazasında yaralandığını sandığı' bilgisi verilmektedir. Yine aynı haberde, doktorlarının 'ruhsal çöküntü yaşamaması için' silahla yaralandığını kendisinden sakladığı iddiasında bulunulmaktadır. Haberde yer alan bu bilgilerin tümü gerçek dışıdır. İbrahim Tatlıses, ilk günden bu yana kendisinin silahla yaralandığını bilmektedir.''