NTV

Dolunay’da Ferit ve Nazlı’ya Demet gölgesi (Dolunay 6. bölüm)

ntv.com.tr

Yaşam

Salı günü Star’da ekrana gelecek olan ‘Dolunay’ dizisinin yeni bölümünde Ferit ve Nazlı’nın uyumuna Demet gölge düşürüyor. İşte Dolunay’ın 6. bölümünde yaşanacaklar…

İlk bölümünden itibaren zirveyi bırakmayan Dolunay, yeni bölümüyle 8 Ağustos Salı günü Star’da.

Saat 20.00’de ekrana gelecek olan 6. Bölümde Ferit ve Nazlı’nın uyumuna Demet gölge düşürüyor. Peki yeni bölümde neler olacak?

DOLUNAY 6. BÖLÜM FRAGMANIHakan, Ferit’e karşı plan yapıyor

Ferit ve Nazlı sürpriz bir gelişme sonucunda başbaşa kalır. Birbirlerine karşı duvarları ve inatları olmasına rağmen bu süreç ikisi için de yeni bir keşif olur. 

Ferit ve Nazlı'nın aralarındaki uyuma Demet gölge düşürür. Hakan’ın bilinmeyen yüzü ortaya çıkar. Bulut’un vesayet süreci tehlikeli bir hal almaya başlamıştır. Deniz, Nazlı'nın yakınında olabilmek için fırsat yaratmaya çalışır. Engin Fatoş’un gerçekte kim olduğunu öğrendikten sonra büyük bir hayal kırıklığı yaşarken Fatoş kendini affettirmek için çırpınmaktadır.

No Dokuz imzalı, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak’ın oturduğu Dolunay’da başrolleri paylaşan Can Yaman ve Özge Gürel’e; Hakan Kurtaş, Necip Memili, Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan, Türkü Turan, Alara Bozbey, Balamir Emren, Berk Yaygın, Özlem Türay, Emre Kentmenoğlu, Alihan Türkdemir ve Yeşim Gül eşlik ediyor.

ETİKETLER