Dünya gündemine oturan Kuzgun'u kaçıranlar için fırsat (Kuzgun 1. bölümü YouTube'da izle)

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan Kuzgun ilk bölümüyle ekrana damga vurdu. Barış Arduç ve Burcu Biricik'in başrollerinde oynadığı Star TV'nin yeni dizisi Twitter’da, Türkiye gündeminde 2. sıraya, dünyada ise 9. sıraya kadar yükseldi. Çok konuşulan ilk bölüm kaçıranlar için YouTube'a yüklendi.

Haberler 15.02.2019 - 13:48

Dünya gündemine oturan Kuzgun'u kaçıranlar için fırsat (Kuzgun 1. bölümü YouTube'da izle)

Barış Arduç (Kuzgun) ve Burcu Biricik'in (Dila) başrollerinde oynadığı Star TV'nin yeni dizisi Kuzgun ilk bölümüyle erkana hızlı bir giriş yaptı. Barış Arduç'un Yurtseven Kardeşler’in yorumuyla çalan Enstrümantal Hüdayda türküsü eşliğindeki dövüş sahneleri ilk bölüme damga vurdu.

DAKİKADA 6 TWEET ATILDI

Twitter’da, Türkiye gündeminde 2 .sıraya, dünya gündeminde ise 9. sıraya kadar yükselen Kuzgun hakkındaki dakikada 6 tweet atıldı.

2. YENİ BÖLÜM ÖNCESİ FIRSAT

Bugün yayınlanan, Kuzgun’un annesi Meryem’le (Hatice Aslan) yıllar sonra ilk kez karşılaşılaştıkları anın yer aldığı fragman, 2. bölüm için heyacanı arttırdı.Merakla beklenen yeni bölüm öncesi gündeme damga vuran Kuzgun ilk bölümü kaçıranlar için YouTube'a yüklendi.

KUZGUN 1. BÖLÜM İZLE (KAÇIRANLAR İÇİN YOUTUBE'DA)

DİKKAT ÇEKEN İSİMLER

Yapımcılığını Kerem Çatay ve Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Bahadır İnce’nin yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Uluslararası Emmy Ödüllü Kara Sevda’dizisini de kaleme alan Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor.

Dizinin kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi önemli isimler yer alıyor. 

BİRİNCİ BÖLÜMÜN KONUSU

Yusuf ve Rıfat iki kıdemli polis ve çok eski dosttur. Uyuşturucu baronu Şeref Dağıstanlı’ya yönelik büyük bir operasyon düzenlerler. Şeref kurtulmak için Yusuf ve Rıfat’a yüklü miktarda rüşvet ve yanı sıra imtiyaz önerir. Yusuf bu teklifi sert bir şekilde reddeder. Rıfat ise Yusuf’la aynı düşüncede değildir ama bunu dillendirmez. Yusuf, operasyondan çok kısa bir süre sonra kendisine kurulan kumpasla tutuklanır ve meslekten men edilir. Ona pusu kuran ise can dostum dediği Rıfat’tır.

Yusuf’un cezaevine girmesi ile karısı Meryem ve üç çocuğu, hayatlarını en acı ve en trajik sınavıyla karşı karşıya kalırlar. Bu sınavın en büyük bedelini ise Kuzgun ödeyecektir. Kuzgun ailesinden ve evinden uzakta yirmi yıl sürecek bir esaretin, acının, öfkenin ve mücadelenin içine düşecektir. Kuzgun’un sır gibi kayboluşu, Dila’yı derinden etkiler. Dila sadece en yakın arkadaşını değil, çocukluk aşkını da kaybetmiştir. Dila’nın çocuk kalbinde Kuzgun asla iyileşmeyecek bir yara olarak kalacaktır.

Aradan yirmi yıl geçmiştir. Dila yıllar önce okumak için gittiği Londra’dan temelli olarak dönmüştür. Kuzgun ise Nevşehir’de korumalık yapmaktadır. Kuzgun’a çalıştığı yerde verilen yeni görev, çocukluk aşkı Dila’yı korumaktır. Dila ile Kuzgun’un bu karşılaşması Nevşehir’den İstanbul’a uzanacaktır. Kuzgun çocukluğunun çalındığı şehre geri döndüğünde, sadece Dila’nın hayatını değiştirmekle kalmayacak, herkesin hayatındaki taşları yerinden oynatacaktır.

Sayfa Yükleniyor...