Türkiye’de ilklere imza atan Etstur’un Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy, "İnanılmaz İş Teklifi" projesi ile Türkiye’de tatil kültürünü geliştirmeyi amaçladıklarını belirtti.

İlişkili Haberler


6 ay boyunca tek kuruş harcamadan Türkiye ve dünyayı gezecek, gezerken de 5 bin TL maaş alacak Pınar Demiral ve Miguel Martin çifti, yaşadıklarını, keşfettiklerini www.istebenimtatilim.com adresinden tatil severlerle paylaşarak onların dünyadaki yeni tanıkları olacak.

"TATİL CİDDİ BİR İŞTİR, HERKES YAPAMAZ"
Ersoy, projenin Türk turizmi için önemini şöyle açıkladı:

"Tatil, yıl boyunca göstereceğimiz iş performansını doğrudan etkiliyor. Herkes tatile mutlu olmaya, rahatlamaya gider ve yıl boyunca da bunun hayalini kurar. Hayaline gösterdiğimiz özeni, tatil planlamamıza ise ne yazık ki göstermiyoruz. Nereye, nasıl gideceğimize birkaç dakikada karar veriyoruz. Bu tatilin sonucunda da 'Bu sene tutmadı, bir dahakine' demek gerçekçi değil. Tatil ciddi bir iştir, herkes yapamaz. Planlama ve araştırma gerektirir.

Tatil bizim işimiz diyoruz. Bu iddiamızı yaşatarak ve paylaşarak anlatmak için de bu projeyi hayata geçirdik. Amacımız, tatil işini ciddiye alan profesyonel bir seyahat acentesinin sağlayacağı avantajları, bu çiftle beraber misafirlerimize gösterebilmek…

Kazanan çiftimiz, altı ay boyunca Türkiye ve dünyayı dolarak yaşadıklarını, izlenimlerini www.istebenimtatilim.com adresinden tatil severlerle paylaşacak. Onları takip edenler de sitemizdeki “nereye gitsinler” bölümünden gitmelerini istedikleri yerleri oylayacaklar. Çiftimizin gideceği yeri doğru tahmin edenler arasında yapılacak çekilişti kazanlara ise tatil hediye edeceğiz. Yani projemiz, altı ay boyunca yaşayan, paylaşan, gelişen bir çalışma olacak”. Kazanan çiftin tatilleri süresince tüm konaklama, ulaşım ve yeme-içme masrafları Etstur tarafından karşılanacak. Ayrıca kendilerine verilecek Adios Card ile 100 bin TL’ye kadar ekstra harcama yapabilecek, Unitim sponsorluğunda Naked markalı ürünler giyecek ve tüm tatilleri süresince Mapfre Genel Sigorta güvencesinde olacaklar.

"DÜNYANIN EN ŞANSLI ÇİFTLERİNDEN BİRİYİZ"
Fotoğrafçılık yapan 27 yaşındaki Pınar Demiral ve avukat olan 31 yasındaki eşi Miguel Martin seyahat etmek, fotoğraf çekmek ve spor yapmayı çok seviyor. Yunanistan’da tanışıp İstanbul’da evlenen çift, dünyanın pek çok yerine seyahat ettiklerini, bu teklifi duyar duymaz video çekip gönderdiklerini söyledi.

Çift, mutluluklarını ise şu sözlerle ifade etti:

“6 ay boyunca dünyayı dolaştıracak bir işe sahip olduğumuz için dünyanın en şanslı çiftlerinden biriyiz. Hem para kazanıp hem de en çok sevdiğimiz şeyi yapacağız.”