Eastwood: Babam duymasın oyum Obama’ya

Hollywood’un ünlü oyuncusu Clint Eastwood’un kızı Francesca ABD seçimlerinde Cumhuriyetçi aday Romney’i destekleyen babasının aksine oyunu Obama’dan yana kullanacağını açıkladı. Eastwood babasının “arkasında durduğu değerlere inanmasını” sevdiğini söyledi.

23.10.2012 - 07:50

Eastwood: Babam duymasın oyum Obama’ya

Hollywood’un efsanevi oyuncusu Clint Eastwood 6 Kasım’da gerçekleşecek olan ABD seçimlerinde oyunu Cumhuriyetçi parti adayı Mitt Romney’e vereceğini açıklamıştı.

Ünlü aktörün kendisi gibi oyuncu olan kızı Francesca ise babasının aksine seçimlerde ABD Başkanı Barack Obama’yı desteklediğini söyledi.

İngiliz Daily Mail gazetesinde yer alan habere göre Los Angeles’ta kaldığı otelde bir açıklama yapan 19 yaşındaki oyuncu “babamla aynı kişiye oy vermeyeceğim” dedi.

Eastwood sözlerine şöyle devam etti: “Oyumu babamın seçtiği kişiye vermeyeceğim. Ama onun inandığı şeylerin arkasında durması hoşuma gidiyor.”

82 yaşındaki ünlü aktör Mitt Romney'nin resmi olarak başkan adayı gösterildiği Cumhuriyetçi Parti'nin kongresine sürpriz konuk olarak katılmış ve yanına koyduğu Obama’yı simgeleyen boş sandalyeye bir konuşma yapmıştı.

Eastwood'un bu mizanseni, Cumhuriyetçi Partililer tarafından büyük alkış almıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...