Ebru Şallı'dan o iddialara yanıt

Ebru Şallı, geçtiğimiz gün hakkında çıkan "Azeri bir iş adamının otelinde pilates dersi vereceği ve 500 bin lira alacağı" haberlerine sosyal medya hesabından açıklık getirdi.

31.05.2017 - 11:24

Ebru Şallı'dan o iddialara yanıt

Model ve spor eğitmenliği yapan 40 yaşındaki Ebru Şallı, yayınladığı mesajda şu ifadeleri kullandı: "Sevgili takipçilerim, içimden geldi yazdım. Valla biliyorsunuz ben pek konuşmam! İki gündür tek bir gazetede çıkan haberle yayılan, asılsız, ciddiyetsiz, gerçek dışı, yalan habere lütfen itibar etmeyiniz.

Şaşkınım çünkü bugün bu yalan habere bir köşe yazarı bile değinmiş. Çok acı bir durum! Vay Türkiye’nin haline! Bir de Canım Türkiye’m der ya!

Yok şu kadar para alıyormuşum, yok pilates dersi vermek için servet ödüyorlarmış bana.. Tamamen yalan ve uydurma, ciddiyetsiz haber! Tabi ki pilates dersi veriyorum, canlı yayınlar, dvdler, bir takım spor merkezleri gibi bir çok yerde pilates hocasıyım ben. Yıllardır 14 yıldır öğretiyorum bu sporu.

Yıllardır gönüllü Omurilik felçlilerine pilates ve nefes dersi veriyorum ben, bir gün bunu niye haber yapmıyorlar acaba? Bu doğru ama geri kalan hikayeleri yapmayın arkadaşlar!

Sonra diyorsunuz neden röportaj yapmıyorsunuz bizim gazeteye? Ne olur yani herkes iyi olsa, işine gücüne baksa, dürüst olsa, sevgi dolu samimiyetle, sahici... Sevin biraz korkmayın! İnanın sevgi bu dünyayı kurtaracak."

EBRU ŞALLI'NIN PAYLAŞIMI

Sevgılı takıpcılerım, icimden geldi yazdım valla biliyorsunuz ben pek konusmam ! 2 gündür tek bır gazetede cıkan haberle yayılan , asılsız, ciddiyetsiz , gercek dısı , yalan habere lütfen itibar etmeyiniz... Saskınım cunku, bugun bu yalan haberı bi köse yazarı bile degınmıs... Cok acı bi durum! Vay Turkıye' nin haline! Bide Canım Turkiyem der ya! Yok su kadar para alıyomusum , yok pılates dersı vermek ıcın servet ödeniyormuslar bana.. Tamamen yalan ve uydurma , ciddiyetsiz haber! Tabiki pilates dersi verıyorum , canlı yayınlar , dvdler, bı takım spor merkezlerı gıbı bıcok yerde .. Pilates hocasıyım ben.. yıllardır 14 yıldır ögretıyorum bu sporu.. Yıllardır gönullü Omurılıkfelclrilerıne pilates ve nefes dersı verıyorum ben , birgün bunu niye haber yapmıyorlar acaba ? bu dogru ama gerı kalan hikayeleri yapmayın arkadaslar ! sonra dıyorsunuz neden roportaj yapmıyorsunuz bızım gazeteye.. Nolur yanı herkes iyi olsa , isine gucune baksa , dürüst olsa , sevgı dolu samimiyetle , sahici ... Sevin biraz korkmayın! inanın sevgı bu dunyayı kurtarıcak ♥️

Ebru Şallı 💗🎶✨ (@ebrusalli.com.tr)'in paylaştığı bir gönderi ()

Sayfa Yükleniyor...