Ece Mumay’dan yaza veda

'Vazgeç Gönül' adlı ikinci single’ıyla müzik piyasasına hareketli bir giriş yapan genç pop şarkıcısı Ece Mumay, yaz sezonunu Muğla ve Datça’da yaptığı açık hava konserleriyle kapattı.

04.10.2017 - 16:52

Ece Mumay’dan yaza veda

“Belki Bir Gün”, “Vazgeç Gönül” ve yakında resmen piyasaya çıkacak “Gitmem” single’ları yayınlanan Ece Mumay, Temmuz ayında Dalaman’ın Sarsala koyunda deniz üstüne kurulan sahnede başlayan yaz konserlerini Muğla ve Datça’da verdiği iki konserle tamamladı. Ece Mumay, Muğla Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanlığı’nın düzenlediği “Üniversite’ye Hoşgeldin” konserini gerçekleştirdi.

Yılsonuna doğru çıkacak sekizi kendi söz ve bestelerinden oluşan 10 parçanın yer alacağı albümünden parçalar seslendiren Ece Mumay, konserde sevilen pop şarkılarına da yer verdi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi öğrencilerinin büyük ilgi gösterdiği, Kötekli Pazar Alanı’nda yapılan konseri yakaşık 5 bin kişi izledi.

Konserde bir konuşma yapan Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Zağlı, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Gürün’ün isteğiyle çok iyi bir çıkış yapan genç sanatçıyı sizlerle buluşturduğumuz için çok mutluyuz” dedi. Ece Mumay da, “daha çok yeni olmasına rağmen şarkılarının ezbere söylenmesinden ve kendisine eşlik edilmesinden” büyük onur duyduğunu belirtti. “Hiçbir konserinde görmediği coşkuyu yaşadığını” da sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...