Ekranın en büyük savaşı başlıyor

Eylül ayı itibariyle yine milyon ekran başına kilitlenecek. Her gün, her kanalda ayrı biz dizi izleyicisi ile buluşacak. Perşembe ve cuma günleri ise heyecan dorukta olacak.

Haberler 18.08.2010 - 14:04

Ekranın en büyük savaşı başlıyor

Bu sezonda ekranda boş gün, boş gece yok. Her akşam birbirinden iddialı diziler reyting yarışına çıkacak. Tek eğlencesi evlerinde televizyon izlemek olan milyonlar, yine her gece gönüllerine göre yapımlarla, evde dizi keyfi yapacak.

Habertürk yazarı Memet Güler'e göre; en kıran kırana savaş, perşembe ve cuma geceleri yaşanacak.


İşte perşembe günü..

KURTLAR VADİSİ YENİ KANALINDA
Ezel’den sonra atv, geçen sezon bir büyük transfere daha imza attı. Yayınladığı geceler reyting pastasının en az üçte birlik dilimini götüren Kurtlar Vadisi artık yeni kanalında izleyicisi ile buluşacak. Dizi yine aynı gün ve aynı saatte yayınlanacak.

ÇOCUKLAR DUYMASIN ÇARŞAMBA YAYINLANIR, YAPRAK DÖKÜMÜ İLE YARIŞIR
Bu durum şu sıralar perşembe akşamları ekrana gelen Çocuklar Duymasın’ın gününü değiştirir. Atv, Çocuklar Duymasın’ı çarşambaya kaydırarak hem Avrupa Yakası’ndan beri dolduramadığı bir boşluğu doldurur, hem de Yaprak Dökümü’nün reytingini eritir.

VADİ'NİN KARŞISINDA BEREN SAAT OLACAK
Kurtlar Vadisi'nin karşısında, Kanal D'nin yeni sezon bombası, Beren Saat'li "Fatmagül'ün Suçu Ne" olacak.

Geçen sezon Kurtlar Vadisi Pusu'yu, Aşk-ı Memnu ile alt etmeyi başaran Kanal D, bu sene reyting satranç tahtasında Beren Saat kozuyla reyting arayacak.

VADİ'NİN BOŞLUĞU ERDAL ÖZYAĞCILAR İLE KAPATILACAK 
Show TV, perşembe akşamları yaşanacak bu yarışa, yine seyircinin çok sevdiği bir isim olan Erdal Özyağcılar'lı "Karamazov Kardeşler"in yerli versiyonu "Karabulutlar"la katılacak.

Perşembeyi birinci bitirmeyi başaran kanal, diziler liginin liderliği konusunda da çok önemli bir yol almış olacak.

Gelelim cumaya...
Kanal D sahaya geçen seneden devam edilen ve çok sevilen Özgü Namal'lı "Hanımın Çiftliği" ile çıkacak.

Show TV ise yıllar sonra ekrana geri dönen Perran Kutman ve Çetin Tekindor'lu "Deli Saraylı" ile cumayı almaya çalışacak.

Atv, büyük ihtimalle bu ikisinin karşısına Osman Sınav imzalı "Kılıç Günü"nü çıkartacak.

Sayfa Yükleniyor...