NTV

Emily Ratajkowski: Çıplaklığımdan utanmıyorum

Yaşam

Pharrell Williams ve Robin Thicke klibi 'Blurred Lines ile ünlenen Emily Ratajkowski, "Bir kadının soyunması, onun feminist olmadığı anlamına gelmez. Çıplaklığım nedeniyle özür dilemem" dedi.

İlişkili Haberler

Evening Standart dergisine konuşan 24 yaşındaki Emily Ratajkowski, "Annem her zaman vücudumdan ötürü özür dilememem gerektiğini ve bundan utanmamamı öğütledi. Çıplaklığımdan utanmıyorum ve bunun için özür dilemem gerektiğini de düşünmüyorum" ifadelerini kullandı.

 Emily Ratajkowski Met Gala 2016'da.
 Emily Ratajkowski Met Gala 2016'da.

ABD'li model ve aktris, "Eğer size seksi bir rol biçilmişse, bundan sonra ciddi bir rol almanız daha da zorlaşıyor. Seni nasıl bir rolde görmüşlerse,sonrasında hep benzer şeyler öneriyorlar" dedi.

KARDASHIAN İLE POZU OLAY OLMUŞTU

Koyu da bir feminist olduğunu belirten Ratajkowski, "Sanırım her kadın, feminist sözcüğünü kullanmasa bile kadın ve erkeğin eşit koşullarda olmasını ister. Zaten feminizm de aslında tam olarak bu demek. Bir kadının soyunması, onun feminist olmadığı anlamına gelmez" şeklinde konuştu.

24 yaşındaki model, Kim Kardashian'ın sosyal medyada büyük ses getiren çıplak selfie'si sonrası kendisi de benzer bir selfie çekip ABD'li magazin yıldızına destek olmuştu. İkili, daha sonra üstsüz bir selfie daha çektirmişti.


ETİKETLER