Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal'a icra takibi

Çocuklarının nafakasını ödemediği gerekçesiyle eski eşi Mustafa Sandal'a icra takibi başlattığı öne sürülen Emina Jahovic iddiaları doğruladı.

Haberler 14.02.2021 - 10:18

Emina Jahovic'ten Mustafa Sandal'a icra takibi

Emina Jahovic, üç yıl önce boşandığı Mustafa Sandal hakkında nafakasını ödemediği gerekçesiyle icra takibi başlattığını kabul etti.

Boşanma protokolüne göre Sandal, iki çocuğu için 10 bin, Jahovic için ise 15 bin lira nafaka ödeyecekti. Sırp şarkıcı, “Boşandıktan sonra Mustafa’dan doğru düzgün nafaka alabilmiş değilim. 3 yılda toplam 5 ya da 6 kez çocuklarının nafakasını ödemiştir. Çocuklarımın günlük hayattaki bütün ihtiyaçlarını ben ve ailem karşılıyoruz. Evet Mustafa hakkında benim ve çocuklarımın nafakasını ödemediği iddiasıyla icra takibi başlattım. Ancak evine ya da işyerine haciz memuru göndermedim” dedi.

Yakın zamanda çocuklarıyla Covid-19’a yakalandığını anlatan Jahovic, “Hastalığımız halen devam etmektedir. Mustafa sadece telefonla aradı. Hiçbir zaman ‘Bir şeye ihtiyacınız var mı?’ diye sormadı. Sadece en son gün sordu” ifadelerini kullandı.

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

ABD'Lİ POLİSLER MUSTAFA SANDAL HAYRANI ÇIKTI

Sayfa Yükleniyor...