Emma Stone anne oluyor

Ünlü oyuncu Emma Stone ilk çocuğuna hamile. Doğuma gün sayan Stone, tıpkı evliliği gibi hamilelik haberini de saklı tutmayı tercih etti.

Haberler - ntv.com.tr 05.01.2021 - 12:05

Emma Stone anne oluyor

Oscar ödüllü ünlü oyuncu Emma Stone anne oluyor. 32 yaşındaki Amerikalı oyuncu, büyüyen karnıyla Los Angeles’ta yürüyüş yaparken görüldü. Daily Mail gazetesinin yayınladığı fotoğraflarda Stone, rahat kıyafetler içinde bir arkadaşıyla yürüyüş yapıyor.

Komedyen Dave McCary ile evli olan Stone, ilk kez anne oluyor. Geçen yıl evlendiklerine dair pek çok söylenti çıkmasına rağmen haberi gizli tutan çift, evlendiklerini geçen yıl eylül ayında doğrulaşmıştı.   

Stone’un hamile olduğu söylentileri de o tarihte ortaya çıkmıştı. Ünlü oyuncunun hafif belirginleşen göbeğini gösteren fotoğrafları, bu söylentilere yol almıştı.

İlk olarak Haziran 2017’de birlikte görüntülenen çift, haberlere göre Ekim 2017’de ayrılmıştı. Aralık 2018’de tekrar bir araya gelen Stone ve McCary, bir partide birlikte dans edip şarkı söylerken görülmüştü. Aralık 2019’da nişan haberini doğrulayan McCary, Instagram üzerinden Emma Stone’un nişan tüzüğünü paylaşmıştı.

Sayfa Yükleniyor...