En başarılı marina işletmesi: D-Marin Göcek

D-Marin Göcek Marina, "Türkiye'nin En Başarılı Turizm Yatırımları" yarışmasında "Marina İşletmeleri" kategorisinde ödüle layık görüldü.

En başarılı marina işletmesi: D-Marin Göcek

Marinacılıkta Türkiye'nin en büyük yatırımcılarından biri haline gelen Doğuş Grubu, marina zincirlerine eklediği D-Marin Göcek ile Eurobank Tekfen, Ekonomist ve Capital Dergilerinin organizasyonuyla gerçekleştirilen "Türkiye'nin En Başarılı Turizm Yatırımları" yarışmasında 'Marina İşletmeciliği' kategorisinde ödül aldı.

Turizm sektörü kapsamında yer alan ve Türkiye'nin en başarılı yatırımlarını gerçekleştiren kurum ve kuruluşların ödüllendirildiği yarışmada; turizm meslek kuruluşları, turizm ve yatırımcı dernekleri, araştırma firmaları, sektör temsilcileri, turizm ve köşe yazarlarından oluşan büyük jüri D-Marin Göcek Marina'yı seçti.

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın katıldığı ödül töreninde, D-Marin adına D-Marin Marinalar Grubu Genel Koordinatörü Ali Erkan Bezirgan ve D-Marin Göcek Marina Müdürü Onur Ugan hazır bulundu.

Türkiye'de gerçekleşen en başarılı ve büyük turizm yatırımı ile, turizm sektöründe öne çıkan başarılı turizm girişimlerinin belirlenerek oylandığı yarışmada, Büyük Turizm Yatırımları Ödülü, 5 Yıldızlı Oteller, Kent Otelleri, Kongre Otelleri, Butik Oteller, Marina İşletmeleri, Sağlık Turizmi İşletmeleri (SPA), Kültür Turizmi İşletmeleri, Doğa Turizmi İşletmeleri ve Spor Turizmi İşletmelerinden olmak 11 farklı kategoride en başarılı yatırımlar ödüllendirildi.

D-Marin Göcek Marina'da, Doğuş marina işletmeciliği kapsamında kaliteli hizmetin sağlanması ve yatçılara çeşitli olanaklar sunmak amacıyla; plaj düzenlemesi, yatlara ücretsiz TV imkanı sağlanması, gölgelikli geniş bir otopark düzenlemesi gibi birçok yenilik gerçekleştirildi.

Alışveriş mekanlarındaki restaurantlar, barlar, marka mağazalar yeni konseptleriyle tüm Göceklilerin ve bölgeyi ziyaret edenlerin hizmetine sunuldu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...