En genç Ironman, ‘11 Ülke 11 Macera’ turuna hazırlanıyor

İsveç Kalmar’daki Ironman Triatlonu’nda yarışan ve bugüne kadarki zaman rekorunu kırarak Türkiye’nin En Genç Ironman’i olma unvanını kazanan Göktuğ Kıral, n11.com sponsorluğunda 11 Ülke 11 Macera Asya Turu’na çıkmaya hazırlanıyor.

ntv.com.tr 22.06.2015 - 15:19 | Son Güncelleme : 22.06.2015 - 15:20

En genç Ironman, ‘11 Ülke 11 Macera’ turuna hazırlanıyor

Farklı deneyimleri seven, hayatı boyunca adrenalin tutkusuyla yaşayan ve en son İsveç Kalmar’daki Ironman Triatlonu’nda rekor kırarak ‘Türkiye’nin en genç Ironman’i olma unvanını hak eden Göktuğ Kıral, n11.com sponsorluğunda Asya Turu’na çıkmaya hazırlanıyor. 11 hafta boyunca 11 ülkeyi karadan seyahat ederek, adrenalin dolu çeşitli doğa sporlarına katılacak olan Kıral’ın tüm seyahati boyunca ihtiyacı olan teknik ekipman, konaklama ve diğer masraflarını n11.com üstlenecek.

Hindistan ile başlayacak olan macera, geniş bir Asya turu olarak devam edecek ve Qatar’da noktalanacak. Seyahati boyunca birçok aktivite ve etkinliğe katılacak olan Kıral, n11.com tarafından tedarik edilen GoPro, tripod ve daha birçok ekipmanla birlikte seyahatini an an görüntüleyerek kendi kişisel Facebook ve Instagram hesabından paylaşacak.

Ayrıca meraklılar, n11.com/Outdoor11/maceraseverler platformu üzerinden satınalma yapabilecekler ve n11.com’un içerik platformu Plus11 sitesinden tüm tur ve aktiviteleri takip edilebilecekler.

‘11ülke11macera’ başlığı ile, Instagram sayfasında ‘@youngestironman’ adı ve #macerademek hashtagi ile ve www.macerademek.com adresinden yapılacak paylaşımlarla da desteklenecek olan tur, 14 Haziran 2015 Pazar günü Hindistan’a uçuşu ile başlıyor.

Alışverişin uğurlu adresi n11.com ve hedefi hayal kurmaya teşvik, hayal kavramını olumluya taşımak ve gençlere kalıplar dışında ifade imkânı sağlamak olan konferans serisi Dreamstalk’un gerçekleştirdiği etkinlikte hayalini Dreamstalk sahnesinde paylaşan Göktuğ Kıral, İsveç Kalmar’daki Ironman Triatlonu’nda yarıştı. Kıral, 11:56:37’lik süre ile 8-24 yaş kategorisinde Türkiye’nin bugüne kadarki zaman rekorunu da kırarak Türkiye’nin En Genç Ironman’i oldu.

Sayfa Yükleniyor...