Ercan Kesal: İdris Koçovalı sevilmeye değer mi, emin değilim

Çukur dizisindeki İdris Koçovalı karakteri ile yıldızlaşan Ercan Kesal kendisine gösterilen yoğun sevgiden şaşkın

Çukur 14.Bölüm (5).jpg

Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil ve Perihan Savaş'ın rol aldığı Çukur dizisi yayınlamaya başladığı günden bu yana yoğun ilgi görüyor.

"SOSYOLOJİK SEBEBİ OLMALI"

Dizide İdris Baba'yı canlandıran Ercan Kesal kendisine gösterilen yoğun sevgiden dolayı şaşkın. Usta oyuncu “Yönetmene ve yapımcıya bunun nedenini soruyorum. Bu ilginin sosyolojik bir sebebi olmalı. Oynadığım karakter, sevilmeye değer mi? Emin değilim” dedi.

DİZİYİ BİRLİKTE  İZLEDİLER

Çukur’ dizisinin oyuncuları, yapımcıları Kerem Çatay’ın eşliğinde önceki akşam Kuruçeşme Baca6’da dizinin yeni bölümünü izledi. Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal ve Öner Erkan gibi oyuncuların yer aldığı yemekte, dizinin yönetmeni Sinan Öztürk’ün doğum günü için de pasta kesildi.

SESSİZ DİLAN ÇİÇEK DENİZ

Mekandan ilk ayrılan isim Dilan Çiçek Deniz oldu. Basın mensuplarının soruları karşısında sessizliğini koruyan oyuncu, gazetecilerle adeta köşe kapmaca oynadı. Yamaç Koçovalı karakteriyle oldukça beğenilen İynemli ise, kendisini bekleyen muhabirlerle sohbet etti.

"BİRLİKTE İZLEMEK İSTEDİK"

Keyifli haliyle dikkat çeken oyuncu, “Bu bölümü hep birlikte izlemek istedik. Biz ara sıra toplanıyoruz, böyle iyi oluyor. Her şey yolunda” diye konuştu. İynemli, Köstendil’le aynı taksiye binerek mekandan ayrıldı.

Sayfa Yükleniyor...