Erdal Beşikçioğlu ve Dilan Çiçek Deniz buluştu (Amirinden fikir aldı)

Ünlü oyuncular Erdal Beşikçioğlu ve Dilan Çiçek Deniz, önceki akşam yemekte bir araya geldi. Arnavutköy'de bir balıkçıda yenilen yemek sonrası objektiflere poz veren Erdal Beşikçioğlu ve Dilan Çiçek Deniz, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

amirinden-fikir-aldi-13808015.jpg

Son olarak Çukur'da Sena karakterine hayat veren Dilan Çiçek Deniz, internet üzerinden yayınlanacak olan yeni dizi projesi hakkında fikir alışverişinde bulunmak için Erdal Beşikçioğlu ile buluştu.

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre, daha önce Behzat Ç. dizisinde polis amiri rolünü canlandıran Erdal Beşikçioğlu için Amirim diye hitap eden Çiçek Deniz, “Amirime birkaç şey danıştım. Onun fikirleri benim için çok önemli. O yüzden buluştuk” dedi.

Yeni dizideki partneri Metin Akdülger ile ilgili konuşan Çiçek Deniz, “Daha önce tanışıyorduk. İki sene önce İbiza’da bir fotoğraf çekiminde bulunmuştuk. Şimdi provalar başladı. Çok iyi gidiyor.” dedi.

6 sene önce ekranlara veda eden ve yakında yeni bölümleriyle seyirciyle buluşacak olan Behzat Ç. dizisinde rol almayacağı konuşulan Erdal Beşikçioğlu ise bunun sorulması üzerine “Behzat Ç. çok iyi oynar. Güzel oynar” şeklinde yanıt verdi.

Sayfa Yükleniyor...