Erdal Beşikçioğlu’ndan Emrah Serbes yorumu

Baba-kızın hayatını kaybettiği trafik kazasını kendisinin yaptığını itiraf eden Behzat Ç. kitaplarının yazarı Emrah Serbes için Erdal Beşikçioğlu, "Keşke böyle olmasaydı" dedi.

15.10.2017 - 15:59

Erdal Beşikçioğlu’ndan Emrah Serbes yorumu

izmir'de 22 Eylül'de gerçekleşen ve baba-kızın hayatını kaybettiği trafik kazasını kendisinin yaptığını sosyal medyadan yayınladığı mektupla itiraf eden Behzat Ç. kitaplarının yazarı Emrah Serbes, tutuklanmıştı.

Serbes’in kaleme aldığı Behzat Ç. dizisiyle adını geniş kitlelere duyuran Erdal Beşikçioğlu kısa bir süre sonra yine aynı diziyle ekranlara dönmeye hazırlanıyordu. Ancak Serbes’in olayı tüm seyri değiştirdi.

İki kişinin ölümüne sebep olduğu kazayı itiraf sonrasında hapse giren Serbes'in durumu Beşikçioğlu’na soruldu. Sahneye koyduğu “Woyzeck Masalı” adlı müzikal hakkındaki sorulara yanıt veren Beşikçioğlu, Behzat Ç.'ye dair açıklama yaparken Serbes'e de değindi.

"KEŞKE BÖYLE OLMASAYDI"

Milliyet'e konuşan 47 yaşındaki oyuncu, “Son olaylar çerçevesinde ‘Behzat Ç’nin durumu ne olacak?" sorusuna, "Emrah çok güzel bir sinopsis yazmıştı, bu korkunç kaza olmadan önce. Çok da güzel, naif bir hikâye yazmıştı. Keşke böyle olmasaydı" ifadelerini kullanarak yanıt verdi

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...