Erhan Çelik'e mesaj atan Esra Nur Türker konuştu

Erhan Çelik'e sosyal medyadan kalp mesajı atarak hayranlığını ilan eden ve Gülben Ergen'in de aynı şekilde karşılık verdiği Esra Nur Türker "Kıskançlık yapmasına gerek yoktu. Olay gereksiz yere büyüdü" dedi.

Haberler 25.05.2016 - 10:14

Erhan Çelik'e mesaj atan Esra Nur Türker konuştu

Marka ve basın danışmanlığının yanı sıra modellik yapan Esra Nur Türker, Erhan Çelik'e 3 kalp emojili mesaj yollamış, Gülben Ergen de eşine atılan bu mesajı görünce sinirlenmiş ve güzelliğiyle dikkat çeken genç kadın takipçiye Erhan Çelik'e attığı mesajın aynısını yani 3 kalpli emoji göndererek herkesi şaşırtmıştı.

"GÜLBEN ERGEN'İ ÇOK BEĞENİRİM"

 2 Kadın Arasında programına telefonla bağlanan 25 yaşındaki Esra Nur Türker, şöyle konuştu: “Bu konu çok yanlış anlaşıldı. Ben Erhan Çelik'in sunuculuğunu çok beğenirim ama onun yakışıklılığıyla ilgilenmiyorum… Kendisiyle Cumhurbaşkanımızın kızının düğününde de karşılaşmıştık.

Okumayı çok seven biri olarak paylaştığı sözü çok beğenip gayri ihtiyari 3 siyah kalp gönderdim. Gülben Hanım'ı da çok beğenirim.

"KISKANÇLIK YAPMASINA GEREK YOKTU"

Evliliklerini de çok takdir ediyorum. Beni yanlış anlamasına, kıskançlık yapmasına hiç gerek yoktu. Ben onun yerinde olsam asla böyle davranmazdım. Masumane bir beğeni maalesef Gülben Ergen'in olayı yanlış anlaması sebebiyle gereksiz yere büyüdü.

"EVLİ ADAMLA İŞİM OLMAZ"

Benim evli bir adamda işim olmaz. Trabzonlu mutaassıp bir ailenin kızıyım. Benim için güzellik de ön planda değil” dedi. Genç kadın programda daha önce halkla ilişkiler bölümünü bitirdiğini ve şimdi ise 2. Üniversitesini okuduğu sözlerine ekledi.

Sayfa Yükleniyor...