İlişkili Haberler

Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Paramparça’ dizisinde Cihan Gürpınar karakterini canlandıran Erkan Petekkaya’nın ailesiyle birlikte çıktığı tatilde ‘Cano’ isimli teknesi motor arızasından yandı.

BİR ANDA ALEV ALDI

Oğlu Cem Cano ve eşi Didem’le tatil için Fethiye Göçek’e giden oyuncu birkaç gün burada kaldıktan sonra rotayı Rodos’a doğru çevirdi. Seyir halindeki tekne, elektrikten kaynaklı motor arızasıyla bir anda alev aldı. Yangın Petekkaya ailesinin korku dolu anlar yaşamasına neden oldu. 45 yaşındaki oyuncu, eşi ve oğlunu zodyak botla karaya çıkardı

ÇEVREDEKİ TEKNELER YETİŞTİ

Teknenin kaptanı ve Erkan Petekkaya, ailesiyle beraber yangın söndürme tüpüyle olaya müdahale etti. Yükselen alevleri fark eden çevredeki tekne sahipleri de zodyak botlarla Petekkaya ve ailesine yardıma geldi. Petekkaya ailesi, herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için çevreden yardıma gelen botlara binerek, teknelerinden uzaklaştı. Bir süre sonra yangının söndürülmesiyle oyuncu, teknesine geri döndü. Rodos tatilini ertelemek zorunda kalan Petekkaya, Fethiye’ye döndü.