'Erkek arkadaşımdan okkalı bir tokat yedim'

Ünlü sunucu Dilara Gönder GQ dergisine röportaj verdi. Özel hayatıyla ilgili net cevaplar veren Gönder, şu anda hayatında kimsenin olmadığını, geçmişte yaşadığı bir ilişkide de sevgilisinden tokat yediğini itiraf etti.

09.10.2013 - 12:53

'Erkek arkadaşımdan okkalı bir tokat yedim'

NTV’de yayınlanan “Zor İşler” adlı programı hazırlayıp sunan Dilara Gönder, önümüzdeki aydan itibaren GQ Türkiye için ünlü erkeklerle röportajlar yapacak.

Dergi röportajlarından önce Gönder’i sayfalarına taşıyan GQ, güzel spikere hakkında merak edilenleri sordu.

GQ'da yapacağı röportajlar için "İddialı konuşmayı pek sevmem ama ortaya çok güzel işler çıkacağını düşünüyorum" diyen Gönder, "Röportajlar esnasında karşımdakini tanımayı temel alacağım. Bir insanı tanımak benim için önemlidir. Bir nevi çilingirliğe soyunacağım ve açabileceğim kadar kapı açacağım. Daha çok planlar, projelere değil de karşımdaki insan hakkında merak ettiğim konulara yoğunlaşmayı planlıyorum. Bence çok keyifli olacak" şeklinde konuştu.

Şu anda bir ilişkisi olmadığını söyleyen ünlü spiker, "Ben karşımdaki insanı çok fazla düşünürüm ilişkilerimde. Hatta kimi zaman kendimden bile fazla. Aslında ilişkilerde biraz bukalemun gibiyim. Karşımdaki insanın şartlarına çok kolay uyum sağlarım, kendiminkileri çok diretmem. Taviz verici tarafım da var. Bu nedenle çok kaybettim" dedi.

Hiç tokat yediniz mi sorusuna açık yüreklilikle yanıt veren Gönder şöyle konuştu:

"Evet, yedim. Yaşım ufaktı. O zamanki erkek arkadaşımla çok ufak ve saçma bir konu yüzünden tartışmıştık. Hiç beklemediğim bir anda bana okkalı bir tokat attı. O zamana kadar çok fazla Türk filmi izlemiştim.

Bilirsiniz, Türk filmlerinde kız tokat yiyince hayal kırıklığıyla adama döner ve “Bana bunu nasıl yaptın!” bakışı atar. Esas oğlan da, daha tokadı attığı anda pişmandır ve hemen kıza sarılarak özür diler. İşte ben de o anda öyle bir durum yaşanacağını hayal ederek kafamı kaldırmıştım ki diğer yanağıma bir başka tokat indi.

Elbette hüngür hüngür ağlayarak, bir o kadar da sinirli bir şekilde orayı terk ettim ve erkek arkadaşımdan ayrıldım. Şimdi o Türk filmi sahnesini yaşayacağımı hayal ederken yanağıma inen ikinci tokatta yaşadığım şoku düşününce, niyeyse kendi saflığıma gülüyorum. Şiddetin elbette komik bir tarafı olamaz ama benim o saflığım, bu hikâyeye komik bir taraf katıyor."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...