NTV

Erol Köse ifade verdi

Yaşam

"Şikayetlerle ilgili çağrıldım. Onların cevabını verdim. Benim de bu kişilerle ilgili ve benim adıma açılmış sahte hesaplarla ilgili şikayetlerim oldu. Biz hiçbir zaman suç işlemeyiz, bize karşı suç işleyenleri de biz şikayet ederiz."

Sosyal paylaşım sitelerinden magazin dünyasından ünlü isimlerle ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme gelen müzik yapımcısı Erol Köse, Asayiş Şube Müdürlüğü’ne gelerek Bilişim Suçları Büro Amirliği’nde ifade verdi.

Haklarında açıklamalarda bulunduğu bazı ünlü kişilerin şikayeti üzerine 3 saat ifade veren Erol Köse çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

DHA'nın haberine göre; Köse, “Bizim de şikayetlerimiz vardı. İnternetten bizim adımıza açılmış sahte hesaplar açılmış. Hülya Avşar, Şahan Gökbakar, Ali Atıf Bir, Seda Sayan’ın şikayetleri vardı. Onların da cevaplarını verdik. Bizim zaten her zaman bir sloganımız vardı. Ne diyorsak o. Biz hiçbir zaman suç işlemeyiz. Ama bize karşı suç işleyenleri de biz şikayet ederiz. Herkes herşeyi biliyor. Benim de şikayetlerim oldu. Benim de, Hülya Avşar, Seda Sayan, Ali Atıf Bir, Şahan Gökbakar’dan şikayetim oldu. Benim adıma açılmış 10 küsur tane sahte hesap var onlarla ilgili şikayetim oldu" şeklinde konuştu.

Polisteki ifadesinde suçlamaları kabul etmediği öğrenilen Köse, daha sonra avukatıyla birlikte emniyetten ayrıldı.