Eser Yenenler’in evindeki partinin ardından ilişkilerinde kriz yaşayan Murat Boz ve Aslı Enver, geçtiğimiz günlerde barışmıştı.

3 Adam programının final yapmasının ardından dinlenmeye çekilen Eser Yenenler Bebek’te objektife takıldı. Yenenler, Boz ve Enver’in barışmasıyla ilgili “Ben rahattım zaten, biliyordum barışacaklarını. Çok sevindim ikisi adına” ifadelerini kullandı.

"BAŞIMIZA NELER GELDİ"

Yenenler'in, “Evinizde tekrar bir parti vermeyi düşünür müsünüz?” sorusuna yanıtı ise şu oldu: “Yok abi, parti işlerini bitirdik. Bir kere yaptık, başımıza gelenleri gördünüz.”

NE OLMUŞTU?

Murat Boz, yakın arkadaşı Eser Yenenler ile birlikte moda programıyla adını duyuran Nihal-Bahar Candan kardeşlerle aynı eve girerken görüntülenmişti. Bu görüntüler üzerine Boz'un sevgilisi Aslı Enver'e ihanet ettiği iddia edilmişti. 

37 yaşındaki Boz bu yaşananların ardından şu açıklamayı yaptı: "İhanet haberleri tamamıyla gerçek dışıdır. İhanet söz konusu değildir. Tanıdığım tanımadığım birçok insanın bulunduğu bir ortamda bulunmaktan başka öte bir durum yoktur."