Önceki gece Bodrum’da, bir kadınla oldukça samimi bir şekilde görüntülenen sosyetik güzel İvana Sert’in eşi Yurdal Sert, konuyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Görüntülerin basına yansımasının ardından İvana Sert’in yapacağı açıklamalar merakla beklenirken, eşinden önce davranan Yurdal Sert Vatan'a çarpıcı açıklamalar yaptı.

'YAŞLANINCA BÖYLE ŞEYLER SEVİLİYOR'
'İnsan yaşlandığını düşündüğü zamanlar da böyle şeyleri seviyor. Özellikle 50 yaşına geldiği zaman hoş, güzel bir kızın gelip sizinle dans etmesi hoşunuza gidiyor' diyen Sert,50 yaşıma basıyorum, 100 yaşına kadar yaşadığımızı düşünürsek iyi bir yaş; Güzel bir kızın benimle dans etmesi güvenimi yerine getirdi, moral oldu. Saat 04.30’a kadar dans ettik ve sonra hep birlikte çorbacıya gittik. Orada adımın Yurdal olduğunu söyledim. Bana “Sizi tanıyorum, İvana’nın kocasısınız” dedi. İlgisinden dolayı teşekkür ettim. Çorbacıdan sonra da ayrıldık." açıklamasını yaptı.

'MASUM FLÖRTLER İNSANIN HOŞUNA GİDİYOR'
"Böyle masum flörtler insanın hoşuna gidebiliyor. ‘O kadar da kötü değilmişsin, o kadar da yaşlanmamışsın’ diyorsun. Sonra çorbaları içiyorsun ve benim zaten çok güzel bir karım var, evli bir adamım, karıma aşığım deyip flörtü orada bitiriyorsun. Zaten o kadar insanın gözü önünde bir insanla yatağa gitmek, sevişmek bunlar aklının ucundan bile geçmiyor." diiyen Sert, Eşiniz böyle masum bir flört yaşasa kızmaz mısınız? sorusuna ise şöyle cevap verdi:

"Hayır, bazen oluyor. Biz bir yere çıkıyoruz, arkadaş grubumuz oluyor. Benim bir arkadaşım karımla dans ediyor. Benimki de öyle masum bir durum. Karım için de masum flörtler olabilir, her zaman her yerde olabilir. Ama yeter ki onu aşmasın, büyütmesin. Yani aşka dönüştürmesin, o kötü. Bu tarz masum flörtleri herkes yapabilir, İvana da ben de. Mesela yurt dışında yanıma gelip ‘çok şeker adamsın’ diyenler oluyor. Sonuçta masumiyet sınırlarını, hudutlarını bilmek kaydıyla yapılabilir. Masum flörtler insanı motive ediyor."

'O KADINLA BİRLİKTE OLMADIM'
Yurdal Sert, "Benim o gece, o kadınla birlikte olduğumu yazmışlar. Flört anlaşılabilir bir durum ama bu söylenen doğru değil.Hatta eşime, ‘İstiyorsan o kulübe gideyim, o hanımefendiyi bulup, seninle de konuşturayım’ dedim. Buna gerek olmadığını söyledi. Ama tabiki de kızgın. ‘Kız sana niye sarıldı? Niye sen kıza sarıldın? Evli barklı adamsın. Sana o kadar güveniyordum, şimdi güvenimi kaybetmiş gibiyim’ diyor. ‘Sen bunu bir daha yine yaparsın’ diyor. Benimle konuşmuyor. Hata yaptım ama, anlayışla karşılamasını istiyorum. Çünkü onu çok seviyorum." dedi.