Eski eşe 3 şartlı 'evet'

2 yıl önce ayrıldığı 24 yıllık eşine ilanla barışma çağrısında bulundu. Eski eş ise barışmak için 3 şart koştu: 'Alkolü bırakacak, namaza başlayacak, AK Parti'ye oy verecek'

07.04.2011 - 15:32

Eski eşe 3 şartlı 'evet'

Konya'nın Seydişehir ilçesinde 2 yıl önce ayrıldığı 24 yıllık eşine ilanla barışma çağrısında bulunan Hüseyin Toklu'ya, eski eşi 3 şartla ''evet'' diyeceğini bildirdi.        

Seydişehir'de bir lokantada çalışan ve iki yıl önce 22 yıllık eşinden ayrılan Hüseyin Toklu, kiraladığı ilan tahtalarına astırdığı, ''Sevda seni çok seviyorum. Pişmanım beni affet'' yazısıyla eski eşinden özür dileyerek ''geri dön'' çağrısı yaptı.        

Toklu, yalnız kaldığı günlerde eşini ne kadar çok sevdiğini anladığını, bu nedenle eşiyle barışmak istediğini ve ilginç bir yöntemle bu isteğini dile getirdiğini belirtti.        

Eski eşinin bir an önce barışma teklifine ''evet'' demesini beklediğini anlatan Toklu, eşini çok sevdiğini söyledi.


        
3 ŞART ÖNE SÜRDÜ
Eski eş Sevda Erdayandı ise şunları kaydetti:      

''24 yıllık evli kaldığım eşimden 3 çocuk sahibi oldum. Bizim evliliğimizi içki bitirdi. Her gün eşime alkolü bırakması için yalvardım, ama bırakmadı. Kaç kez söz verdi. Ben boşanacak olursam bir daha asal dönmeyeceğimi söyledim. Şimdi, barışmak için şartlarım var; alkolü bırakacak, namaza başlayacak ve samimiyetine inanabilmem için de AK Parti'ye oy verecek. Beni sevdiğini ancak böyle kanıtlayabilir. Ama bunu başaramayacağını biliyorum. Çünkü hep söz verdi, ama başaramadı.''        

Eski eşinin şartlarını değerlendiren Toklu, ''Ben eşimi seviyorum. Onun için bütün fedakarlıkları yapmaya hazırım. Ne gerekiyorsa yapacağım. 24 yıl kahrımı çekti, bundan sonra hiçbir şey olmayacak'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...