Sezen Aksu, Bodrum Bianca Arena’da hayranlarıyla buluştu. Sanatçıyı izleyenler arasında ilk eşi ve oğlu Mithatcan’ın babası Sinan Özer’in yanı sıra ikinci eşi Ahmet Utlu da vardı.

Habertürk'ün haberine göre; esprileriyle her zaman olduğu gibi kırıp geçiren Aksu, çellosuyla şov yapan orkestra elemanını yeterince alkışlamayan dinleyici kitlesine, “Sanki her gün çello dinliyormuş gibi bir havanız var. Ne kadar elegan insanlarsınız” diyerek kinayeli bir sitem yolladı.

Sanatçı, “Sezen haydi şarkı söyle” diyen bir seyirciye ise bir anısıyla göndermede bulundu. Aksu seyirciye dönerek, “Madem öyle sen istedin. Sana bir hikâye anlatayım. Ablam 13 yaşında annemle tartışmış ve annemi ‘Bak ben ergenlik çağındayım’ diye tehdit etmişti. Annemin cevabı da net oldu: ‘Sen ergenlik çağındasın ben menopozdayım asıl sen dikkat et’... Bilmem anlatabildim mi” diye konuştu.

Konserde Aksu’yu alkışlayanların başında ikinci eşi Ahmet Utlu’nun şimdiki eşi de bulunuyordu. Bir ara sahneye inip seyircilerin arasında şarkı söyleyen Aksu, ilk eşi Sinan Özer ile aynı kareye girdi. Özer’in kızını seven usta sanatçı, sempatik hareketleriyle dikkat çekti.