Estetik kurbanı mı?

Hayranları merakta... Hollywood’daki ünlüler kaldırımına adı kazınan Gwyneth Paltrow’un yüzündeki şişlikler, estetik operasyonun eseri mi?

Estetik kurbanı mı?

Los Angeles'taki Ünlüler Kaldırımı'na yıldızının eklenmesi için yapılan törene katılan Gwyneth Paltrow, bu özel gün için gösterdiği özeni biraz fazla ileri götürmüş gibi gözüküyor. Bu yüzden oyuncunun botoks yaptırdığı ya da estetik bir operasyon geçirdiği iddia ediliyor.

38 yaşındaki aktrisin yüz ifadesinde bir değişiklik var; alnı ve kaşları tamamen donmuş gibi ve yüzünde ne gülme izleri ne de gözlerinin etrafındaki kırışıkları kalmış. Hatta bu yılın Nisan ayındaki fotoğrafına bakınca aradaki fark iyice göze çarpıyor.

Gwyneth Paltrow'un ismi Hollywood Bulvarı'ndaki Ünlüler Kaldırımı'nın 2427'nci yıldızı ve yıldız tam balmumu müzesi Madame Tussaud'nun önüne yerleştirildi.

Paltrow'un Nisan ayında New York'ta çekilmiş bir fotoğrafı. Paltrow'un Nisan ayında New York'ta çekilmiş bir fotoğrafı.

Törende Faith Hill ve Tim McGraw Paltrow'u öven ve ne kadar yetenekli olduğundan bahsederken, konuk oyuncu olarak rol aldığı Glee dizisindeki rol arkadaşı Matthew Morrison da
oyuncuyu yalnız bırakmadı.

Gençlik dizisi Glee'de Holly Holiday adlı bir öğretmeni canlandıran aktris törende yaptığı konuşmada gelen yoğun ilgi üzerine tekrar diziye döneceğini de açıkladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...