İstanbul'da bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getireren Eva Mendes, ''Magnum'un haz elçisi'' olmanın da kendisi için heyecan verici olduğunu söyledi.

Dondurma ve çikolataya bayıldığını ifade eden Mendes, ''Hayatımda haz aldığım iki şey var: Mimari ve seyahat. İstanbul'da olduğum için çok mutluyum.

Burada inanılmaz bir mimari, inanılmaz bir kültür var. Bu kadar sıcakkanlı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Harika bir ülke. Bir daha gelmek için sabırsızlanıyorum'' diye konuştu.

Magnum'un reklam filminde oynamak üzere Türkiye'de bulunan Küba asıllı ABD'li oyuncu Eva Mendes, yaptığı kısa konuşmanın ardından dondurma yedi.

MENDES ''HAZ ELÇİSİ'' OLDU

Algida Genel Müdürü Ahmet Coşar, Mendes'i takdim etmeden önce yaptığı konuşmada, marka olarak verdikleri imajın kendileri için çok önemli olduğunu ve bu konuda seçici davrandıklarını ifade ederek, çizgilerini Eva Mendes ile devam ettirdiklerini, Mendes'in, markalarının imajını daha da pekiştireceğine inandıklarını söyledi.

Algida Pazarlama Müdürü Şükrü Dinçer, daha önce Elizabeth Hurley, Eva Longoria ve Josh Holloway ile çalıştıklarını, bu yıl Eva Mendes ile devam ettiklerini belirterek, Mendes'in bu yılın başlarında en çekici kadın seçildiğini ve en şık giyinenler listesinde yer aldığını anımsattı.

Dinçer, geçen yıl ''haz var dahası var'' sloganıyla çıkarken bu yıl Magnum'u ''haz otoritesi'' ilan ettiklerini, Mendes'i de ''haz elçisi'' seçtiklerini dile getirdi.