NTV

Evlilik ve Aşk köşesi için pembe kullanmak gerekli midir?

Yaşam

Feng Shui ‘ de en çok kaçınılması gerekli olan şeylerden biri, tek başına bir renk veya objeden büyük bir sonuç beklemektir.

Evlilik ve Aşk köşesi için pembe kullanmak gereklidir diyorlar ya da kırmızı örtü önerileri geliyor. Böyle bir şeyin faydası dokunabilir mi ?

İçinde bulunduğunuz , paylaşımcısı olduğunuz yaşamın gerekliliklerini çok fazla dinamik bir arada oluşturur. Bir olayın yükünü tek bir objeye yüklemek tabii ki mümkün değildir.

Feng Shui ‘ de en çok kaçınılması gerekli olan şeylerden biri, tek başına bir renk veya objeden büyük bir sonuç beklemektir.

Yatağınızın çarşafını kırmızı yapınca ( ki pek çok kadın zaten bu rengi kullanır ) ertesi günü veya kısa bir zamanda sorunlarınız bitmeyecektir. Feng Shui ‘ nin en büyük faydası evin tamamı sorgulanarak sizin bu sorunu neden yaşadığınıza ulaşabilmesidir. Önce dinamikler keşfedilmelidir.

Mekandaki her hangi bir amaca uygun seçimlerinizi , ki bu eğer bir evlilik veya ilişki ile ilgili sorunu çözmek ise evin tefrişi ile ilgili hataların ve o şekilde olmalarının sebepleri bulunmalıdır. Bir eşyanın yeri bazen bize, ilişkinin temel sorunlarını kolayca haber verebilir.

Ondan sonra seçilecek renk küçük , minör bir etki olur.

Majör etkiyi oluşturan şey, yaşam tarzının kendisidir. Temelleriniz değişmeden, hiçbir renk üzerinizde mucize yaratamaz.

Ancak , inancınız ve bakış açınızdaki değişiklikler çok şey yaratabilir.

Sevgilerimle,
İçmimar ve Feng Shui Uzmanı Funda Ceyhan
http://www.benimfengshuim.com