Exxen adlı dijital platform geliyor (Acun Ilıcalı duyurdu)

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, yeni kuracağı dijital platformun adını sosyal medya hesabından duyurdu. Acun Ilıcalı yeni platformunun adını 'Exxen' olarak açıkladı.

Haberler 24.09.2020 - 15:52

Exxen adlı dijital platform geliyor (Acun Ilıcalı duyurdu)

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, Exxen adında yeni bir dijital içerik platformu kuruyor. Ilıcalı, sosyal medya paylaşımında, "Yeni dijital platformumuz Exxen'de çok yakında beraberiz" ifadelerini kullandı. 

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde katıldığı programda Candaş Tolga Işık'ın sorularını yanıtlamış ve yeni dijital platformu Exxen ile ilgili detayları da burada paylaşmıştı.

Ilıcalı, "Çok iddialı bir platformla geliyoruz. Televizyonculukta hayallerimizi gerçekleştirecek noktada değiliz" ifadesini kullanmıştı. 

"İSMİNİ ALİ TARAN BULDU"

"Dijital dediğin zaman bambaşka bir dünya. İsmi belli. Ali Taran buldu. Bayıldım. Güzel bir platform olacak" diyen Ilıcalı, "İçerik olarak da ciddi zengin olacağını düşünüyorum. Benim hayalini kurduğum bir projem var bir sürpriz programı. Onu yapacağım. Kendime bir ekip kuruyorum bu program için. Çok iddialı bir model programı yapacağız. Türkiye'nin en iyi modellerini seçeceğiz. Onun dışında belgesellerimiz var. Çok önemli birimlerden çok önemli destek alacağımızı düşünüyorum" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...