Ezo Sunal anne oldu

Türk sinemasının usta oyuncusu merhum Kemal Sunal'ın kızı Ezo Sunal, anne oldu. Mutlu haberi duyuran anne Gül Sunal, "Kemal, bir kız torunumuz daha oldu. Adı Nova... Manası 'parlayan yıldız...' İnşallah ışıl ışıl bir hayatı olsun" ifadelerini kullandı.

04.03.2021 - 09:20

Ezo Sunal anne oldu

2018 yılında nikah masasına oturan Ezo Sunal-Ömer Öztüyen çiftinin bebekleri dünyaya geldi. İlk kez anne-babalık duygusunu yaşayan ikili, kızlarına Nova adını verdi. Nova Bebek, 51 cm ve 3.880 gram olarak doğdu. Anne ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

"AİLEMİZE HOŞ GELDİN"

Güzel haberi Sunal'ın annesi Gül Sunal ve ağabeyi Ali Sunal duyurdu. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Ali Sunal, "Ailemize hoş geldin canım Nova, güzelim Nova" mesajını paylaştı.
Anne Gül Sunal ise, "Kemal bir kız torunumuz daha oldu. Adı Nova... Manası 'parlayan yıldız...' İnşallah ışıl ışıl bir hayatı olsun" sözleriyle müjdeli haberi duyurdu.

NOVA İSMİNİN ANLAMI

Nova, normalde sönük hatta görünmeyen, fakat zaman zaman aniden parlayarak dikkati çeken bir yıldız çeşididir. Latince 'yeni' kelimesinden alınmış, hiç yokken aniden yeni görünen yıldız anlamında kullanılmıştır.

Seni Çok Bekledim 6. yeni bölüm 2. fragman

Sayfa Yükleniyor...