Beren Saat’in başrolünü oynadığı, dört genç tarafından tecavüze uğrayan bir genç kızın dramının anlatıldığı "Fatmagül’ün Suçu Ne?" bilgisayar oyunu oldu.

İlişkili Haberler


"Koş Fatmagül Koş" adıyla hazırlanan oyun, beş seviyeden oluşuyor. Oyunu oynayan kişi "Fatmagül" rolüne bürünüyor, kendisini kovalayanlardan kurtulmak için koşuyor ve Behlül resimlerini topluyor. 

Her yeni seviyede Fatmagül’ü kovalayan karakterler daha da hızlı koşmaya başlıyor.

"DİZİ İLE UYUMLU"
Milliyet gazetesinde yer alan haberde; oyunun yer aldığı sitenin sorumlusu Semih Kırgel, şunları söyledi:

"Oyunseverlerin bu diziyle ilgili yoğun bir oyun isteği vardı. Tabii ki bu isteklere daha fazla kayıtsız kalmadık. Bu nedenle dizi ile uyumlu bir oyun hazırladık. Bu oyun ile dizi arasındaki tek fark, ismi değişikliği. Oyunun içeriğine tepki gösterenler oldu ama sonra oyunu oynadıktan sonra fikirlerini değiştirdi ve olumlu tepkilerini dile getirdi.

"TALEBE GÖRE YENİ BİR OYUN DAHA YAPABİLİRİZ"
Diziye ilgi ve sitemize gönderilen e-postalar devam ettikçe diziyle ilgili yeni bir oyun daha yapabiliriz. Şu anda hazırlamış olduğumuz oyun, dizinin resmi oyunu değil ve Ay Yapım ile bir bağlantısı yok. Ancak bu kişiler de oyun konusu bakımından dizi ile bire bir uyumlu. Buna ek olarak Beren Saat ile özdeşleşen eski rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ’a da bu oyunda yer verdik."

300 BİN KİŞİ OYNADI
"Koş Fatmagül Koş", yaklaşık 300 bin kişi tarafından oynandı ve bir sosyal paylaşım sitesinde bin 400 kez paylaşıldı.