NTV

Fazilet Hanım ve Kızları'nda Egemen ailesi Sinan’ın kararına tepkili

ntv.com.tr

Yaşam

Fazilet Hanım ve Kızları'nın 15 Nisan Cumartesi akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde, Sinan’ın Hazan’ı sevgilisi olarak ilan etmesi, hem magazinin hem de Egemen’lerin gündemine bomba gibi düşüyor.

4. BÖLÜM FRAGMANLARI

Star TV'nin sevilen dizisi 'Fazilet Hanım ve Kızları'nın 15 Nisan Cumartesi, saat 20.00'de ekrana gelecek olan 4. bölümünde neler olacak? 

Egemen ailesi Sinan'ın kararına tepkili

Sinan’a en büyük tepkiyi, Hazan’la yüzleşmesinin ardından hayatının şokunu yaşayan Yağız gösterir. Yağız ve Sinan, Hazan yüzünden ilk kez karşı karşıya gelirken, Sinan’ın açıklamasıyla neye uğradığını şaşıran Hazan ise Nil’in hedefindedir. Nil’in Hazan’la uğraşmaya başlaması Hazan’ı da Fazilet’i de zor duruma düşürür. Yalıda aşağılanmak, Fazilet’i iyice hırslandırır. Fazilet, Sinan’ın sözde sevgililik ilanını çıkarları için kullanmaya kararlıyken, ailesine tamamen baş kaldıran Sinan da Hazan’ın peşindedir. Hazan ise hissettiği yoğun duygulara rağmen Sinan’a oyuncak olmamaya kararlıdır.

Fazilet hırsının kurbanı mı oluyor?

Fazilet Hazım’ın yaşananlar karşısında aldığı tavırla, hiç beklemediği bir anda Fazilet’in hayalleri yıkılır. Sinan ve Hazan arasındaki kaçma kovalamaca Yağız ve Hazan’ı bir kez daha karşı karşıya getirir. Sinan, Hazan ve Yağız cephesinde fırtına kopmak üzereyken, kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Fazilet’in yaptığı hamle, yalıyı da kızlarını da alt üst eder.

Kızları için en iyisini isteyen bir annenin hikayesinin anlatıldığı dizinin yapımcılığını Avşar Film üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Murat Saraçoğlu oturuyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı ve Sevinç Erol’un yer alıyor. 

ETİKETLER