Fazilet Hanım ve Kızları'nda Hazan ve Yağız karşı karşıya

'Fazilet Hanım ve Kızları' dizisinin 13 Mayıs Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümünde Hazan ve Yağız karşı karşıya geliyor.

ntv.com.tr 12.05.2017 - 12:02

10.jpg

'Fazilet Hanım ve Kızları'nın 13 Mayıs Cumartesi akşamı Star TV'de ekrana gelecek olan 8. bölümüne Hazan ve Yağız'ın karşı karşıya gelmesi damga vurur.

Hazan, Ece’yi Yağız’ın evinde bulmanın şaşkınlığını yaşarken, abla ve kardeşin duygusal buluşması Yağız’ı etkilemiştir. Kızına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Fazilet, büyük rahatlamanın ardından ev meselesini çözmek için kolları sıvar. Fazilet’in ev hamlesi hem Hazan’ı hem de Sinan’ı zor durumda bırakır.

Fazilet ve Şükriye kozlarını paylaşıyor

Bir taşla iki kuş vuran Fazilet, Saliha’nın kendine gelmesiyle, büyük tehdit altında olduğundan habersizdir. Ece’nin tüm yalvarmalarına karşılık Yasin’i affetmeyen ve şikayetini geri çekmeyen Fazilet, Şükriye ile kozlarını paylaşmak zorundadır.

Üç kardeşin yüzleşmesi

Sinan, abileri arasındaki ihale krizini çözmek için harekete geçerken, üç kardeşin yüzleşmelerle dolu gecesi Sinan ve Yağız’ın girdikleri iddia ile bir anda raydan çıkar. Tehlikeli iddianın sonuçları Hazan ve Yağız’ı yeniden karşı karşıya getirirken, Sinan’ın beklenmedik itirafı geri dönüşü olmayan bir süreci başlatır.  

Kızları için en iyisini isteyen bir annenin hikayesinin anlatıldığı dizinin yapımcılığını Avşar Film üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise  Murat Saraçoğlu oturuyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı ve Sevinç Erol’un yer alıyor. 

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 8. BÖLÜM FRAGMANI

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 8. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...