Fazilet Hanım ve Kızları'nda sahte aşk itirafı

'Fazilet Hanım ve Kızları'nın 20 Mayıs Cumartesi günü saat 20.00'de ekrana gelecek olan yeni bölümünde Sinan’ın sahte aşk itirafı Hazan’ın ayaklarını yerden kesiyor.

ntv.com.tr 18.05.2017 - 12:08

Fazilet Hanım ve Kızları'nda sahte aşk itirafı

Star TV'nin sevilen dizisi 'Fazilet Hanım ve Kızları', bu cumartesi 9. bölümüyle ekrana gelecek. Yeni bölümde neler olacak?

Fazilet, Hazan’ın çeki yırtmasıyla büyük bir yıkım yaşarken, Sinan’ın sahte aşk itirafı Hazan’ın ayaklarını yerden keser. Sebep olduklarının ağırlığı altında kıvranan Sinan ve ona inanmaya ilk kez bu kadar hazır olan Hazan, kendilerini plansız bir şekilde hayatlarının en sıra dışı gecelerinden birini geçirirken bulur.

Fazilet, Egemen sırrını çözüyor mu?

Çek şokunu atlatamayan Fazilet ise Hazım ve Kerim arasındaki büyük sırrın peşinde, gizli gerçeğe adım adım yaklaşmaktadır. Babasıyla köprüleri atan Yağız’ın yolunun Ece’yle yeniden kesişmesi büyük bir yanlış anlamanın fitilini ateşlerken, Yağız, otel odasındaki geceyi yeniden sorgulamaya başlar.

Diğer yanda, Hazan ve Sinan’ın uzun gecesi, Sinan için artık oyunun sonudur. Daha önce hiç hissetmediği duyguları keşfetmeye başlayan Sinan, pişmanlık sancılarıyla kıvranırken kendini büyük bir çıkmazda bulur. Sinan ve Hazan arasında olanları artık kaldıramayan Nil’in tehlikeli tuzağı ise dengeleri değiştirmek üzeredir.

Kızları için en iyisini isteyen bir annenin hikayesinin anlatıldığı dizinin yapımcılığını Avşar Film üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise  Murat Saraçoğlu oturuyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Nazan Kesal, Deniz Baysal, Afra Saraçoğlu, Mahir Günşıray, Gülsen Tuncer, Çağlar Ertuğrul, Alp Navruz, Tuğba Melis Türk, Tolga Güleç, Hazal Türesan, İdris Nebi Taşkan, Ecem Baltacı, Zerrin Nişancı ve Sevinç Erol’un yer alıyor. 

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 9. BÖLÜM FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...