Fazilet Hanım ve Kızları'nda Sinan Hazan'a gerçeği anlatıyor

Fazilet Hanım ve Kızları'nın bu cumartesi ekrana gelecek olan 11. bölümünde Sinan, Hazan'a her şeyi anlatmaya karar veriyor.

ntv.com.tr 01.06.2017 - 18:02

Fazilet Hanım ve Kızları'nda Sinan Hazan'a gerçeği anlatıyor

Star TV'nin sevilen dizisi 'Fazilet Hanım ve Kızları', 3 Haziran Cumartesi günü saat 20.00'de 11. bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümüne Sinan'ın, Hazan'a her şeyi anlatma kararı damgasını vuracak. Peki yeni bölümde neler olacak?

Hazan, Ece’nin yalan söyleyip Yağız ile buluştuğu gerçeğini öğrendiğinde kendine hakim olamaz, Yağız’dan hesap sormak için harakete  geçer. Fazilet kızı ve Yağız arasında filizlenen bir aşk olduğuna inanmaktadır ve bunu Yasin’e belli etmekten çekinmez. 

Selin’in planı işliyor

Ancak Yasin Fazilet’e başka imalarda bulunur. Yasin’in, Fazilet’e Ece hakkındaki imalarından sonra, Ece soluğu Yasin’in yanında alır ama bu hesaplaşma beklediği şekilde gitmez. Selin planını ince ince işlerken, Yasin’i kendi safına çekmeye her an bir adım daha yakınlaşmaktadır.

Kerime Fazilet’i köşeye şıkıştırır

Kerime ise Fazilet’i iyice sıkıştırmaya başlamıştır. Fazilet daha fazla kaçamayacağını anlar Kerime ile yüzleşmek ve Hazım Egemen’in büyük sırrı hakkında detaylı bilgi öğrenmek için onun evine gider. Fazilet’in Kerime’ye gidişin ardından olaylar içinden çıkılamaz bir hal alır. Hazım, Yağız’ı şirkete dönmesi konusunda ikna etmeye çalışır ama Yağız’ın başka planları vardır.

Sinan gerçekleri açıklıyor

Sinan Hazan’a borçlu hissetmektedir ve suçsuzluğunu ispat etmek için kendi yöntemlerini kullanır. Yağız'ın Hazan hakkındaki düşünceleri değişirken, otel odasındaki kızla çeki yırtan kızın aynı kız olmadığına inanmaktadır ve o geceki "affı olmayan kabalığı" yüzünden Hazan’a avukat desteği vermeyi sürdürür. 

Sinan üzerindeki yükten kurtulmak istemekte ve artık her şeyi anlatmanın vaktinin geldiğini düşünmektedir. Hazanı arayıp konuşmaları gerektiğini söyler.

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 11. BÖLÜM FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...