SEZEN AKSU SÜRPRİZİ

Uluslararası alanda en iyi formatların ödüllendirildiği, C21 Ödülleri finalistleri geçtiğimiz gün resmi internet sitesinden duyuruldu.

Fi, toplam, 11 kategoride dünya çapında 572 projenin yarıştığı törenin finalistler arasında yerini almayı başardı.

GÜÇLÜ RAKİPLER

Geçtiğimiz yıl düzenlenen tören, CAA, Pinewood Studios ve CrowdFundTV.net gibi dünya devlerinin sponsorluğunda, Narcos, Stranger Things, Orange is the New Black, The Night Of, The Crown, Making a Murderer gibi projeler ödüllendirilmişti.

Bu yıl yine dünya çapında ses getiren; Black Mirror, Big Little Lies, Humans, Broadchurch, The Young Pope, Westworld gibi yapımların yarıştığı “C21 Uluslararası Drama Ödülleri”nde Fi de yerini aldı.

“C21 Uluslar arası Drama Ödülleri”nin kazananları 29 Kasım’da Londra’da gerçekleşecek törenle açıklanacak.

Çİ 2. BÖLÜM YENİ FRAGMANI - İZLE

YENİ SEZONA BÜYÜK İLGİ

Fi, yeni sezonu Çi’yle 9 Kasım’da başladı. İlk sezon finaliyle izleyicilerinde büyük soru işaretleri yaratan ve merak uyandıran Fi’nin Çi sezonunun ikinci bölümü ise 17 Kasım Cuma günü yayınlandı.

Başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Osman Sonant, Büşra Develi, Berrak Tüzünataç ve Tülay Günal’ın rol aldığı Fi yeni sezonu Çi’nin ilk bölümün ardından dizi sosyal medyanın gündemine oturdu.

Yeni katılan oyuncularla birlikte kadrosu daha da güçlenen Fi'nin Çi sezonunun da hikayesinin ilerleyişi milyonlar tarafından merakla takip ediliyor.

PUHU'YA ÖDÜK YAĞMURU

KİM KATILDI KİM AYRILDI?