Orman'ın güzel başlayan gecesi gergin bitti

Beşiktaş Kulübü Başkanı  Fikret Orman, arkadaşları ve eşiyle birlikte Kibariye’nin sahne aldığı Kuruçeşme Desibel’e gitti.  Kibariye’nin Orman’a “Başkanım hoş geldiniz, ne iyi ettiniz de geldiniz” demesi sonrası gerginlik yaşandı.

ntv.com.tr 21.01.2015 - 10:06

Orman'ın güzel başlayan gecesi gergin bitti

Şansal Büyüka, Tümer Metin, Saba Tümer, Ömer Güvenç, Serdar Güzelaydın ve eşiyle birlikte dün gece Kibariye’nin sahne aldığı Kuruçeşme Desibel’e giden Fikret Orman, daha önce ismini Tuğba Özbay'dan yaptığı ayrılıkla duyuran Akın Büyükoğlu'nun tehditlerine maruz kaldı.

Kibariye'nin Orman'a "Başkanım hoş geldiniz, ne iyi ettiniz de geldiniz" demesi üzerine sinirlenen Büyükoğlu, "Ben de buradayım, benim adım neden söylenmiyor" diye bağırdı.

TEHDİTLER SAVURARAK ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Hızını alamayan Büyükoğlu, üst kattaki locada oturan Orman'ın yanına gitti. Büyükoğlu, ayağa kalkan Orman'a tehditler savurarak üzerine yürüdü.

Orman, kısa bir sürede olay yerine gelen polisler ve mekanın güvenlik görevlileri eşliğinde otomobile binerek bölgeden ayrıldı. Polis kavgaya karışan isimlere kimlik kontrolü yaparken, şüpheli isimleri gözaltına aldı.

Eğlenceli başlayan gecede Saba Tümer, ‘Asla Vazgeçemem’i söyleyen Kibariye’ye eşlik etti. Gecenin sonunda Tümer Metin ve Saba Tümer mekanın kışın kullanılmayan yazlık  kapısından çıktı.

Sayfa Yükleniyor...