İlişkili Haberler

Marie Claire dergisinin Fransız baskısına verdiği röportajda 50 yaşındaki Moix, "25 yaşındaki bir kadının vücudu olağanüstü. Ben, şahsen, genç kadınların vücutlarını tercih ediyorum. Bütün mesele bundan ibaret. 50 yaşındaki bir kadının vücudu hiç de olağanüstü değil" dedi. Bu sözler büyük tepki toplarken sosyal medyada da alay konusu oldu.

Yazarlığın yanı sıra sunuculuk ve yönetmenlik de yapan Fransız yazar, dergiye verdiği röportaj da Asyalı kadınları özellikle tercih ettiğini de sözlerine ekledi.

'50 YAŞ ÜSTE KADINLAR RAHAT BİR NEFES ALMIŞTIR'

49 yaşındaki Fransız komedyen Marina Foïs, Twitter üzerinden 49 yaşına 14 gün sonra gireceğini hatırlatarak Fransız yazar ile birlikte olmak için "sadece 1 yıl 2 haftası kaldığını" söyledi.

Komedyen Anne Roumanoff ise Europe 1 radyosunda yaptığı programda Moix'i eleştirerek, "Aşkın kalçaların sıkılığıyla ilgisi yok" dedi.

Sosyal medyada Moix ile dalga geçenlerden bir kullanıcı da "50 yaş üstü kadınlar onun bu sözleriyle derin bir nefes almışlardır" derken, bir diğeri de yazara atıfla "50 yaş üstü kadınlar lütfen size görünmez olabilir mi?" dedi.

50 yaşın üstündeki bazı kadınlar ise Moix'yı protesto etmek amacıyla sosyal medyada fotoğraflar paylaştı.

KOLOMBİYA'DA TÜM BEDEN ÖLÇÜLERİNDEKİ KADINLAR BİRİNCİLİK İÇİN YARIŞTI (VIDEO)