Game of Thrones’un ‘Dağ’ı Türkiye’ye geldi

Game of Thrones dizisinde “Dağ” olarak tanınan Sör Gregor Clegane karakterini canlandıran Thor Björnnson, reklam filmi için Türkiye'ye geldi.

14.10.2016 - 09:45 | Son Güncelleme : 14.10.2016 - 09:51

Game of Thrones’un ‘Dağ’ı Türkiye’ye geldi

‘Game of Thrones’ (Taht Oyunları) dizisinde Mountain (Dağ) karakterini canlandıran Thor Björnnson, reklam filminin tanıtımı için Türkiye’ye geldi. Castrol yağlarının “Supercar” ürününün lansmanı için Türkiye’ye bulunan 27 yaşındaki İzlandalı oyuncu basının sorularını yanıtladı.

"KAHVALTIDA ALTI YUMURTA YERİM"

2,06 metrelik boyu ve 190 kilo ağırlığıyla iki kez dünyanın en güçlü adamı seçilen Björnnson, nasıl beslendiğini anlattı. Oyuncu, “Kahvaltıda altı yumurta yerim. Sonra da her iki saatte bir yiyerek ve antrenmanlarımı yaparak gücümü zirvede tutmaya çalışıyorum” dedi.

VIKING REKORU ONDA

2015 yılında bin yıllık efsanevi Viking ağırlık kaldırma rekorunu kıran oyuncu, 650 kilo ağırlığındaki bir kütüğü kaldırarak beş adım atmayı başardı.

ESKİ EFSANE BELİNİ KIRDI

Efsanenin orijinaline göre İzlandalı Orm Storulfsson 600 kilo civarında devasa bir Viking gemisini sırtlayarak üç adım atabildi, ancak üçüncü adımdan sonra ağırlıktan dolayı beli kırıldı ve asla eskisi gibi güçlü olamadı. Yine aynı efsaneye göre Storulfsson’un sırtına gemiyi koymak için tam 50 adam gerekti.

Sayfa Yükleniyor...