'Geleceğin Starı' için geri sayım (Hamdi Alkan, Fırat Parlak, Nurgül Yeşilçay jüride)

Haziran ayında izleyici karşısına çıkacak olan “Geleceğin Starı” televizyon dünyasına yepyeni yüzler kazandırmayı hedefliyor. Star TV'den yayınlanancak programı jürisinde Hamdi Alkan, Fırat Parlak, Nurgül Yeşilçay gibi isimler var.

04.05.2018 - 17:22

Nurgul Yesilcay (11)1200490313.jpg

'Geleceğin Starı'nda Hamdi Alkan, Fırat Parlak ve Nurgül Yeşilçay gibi isimlerden oluşacak jüri, her hafta belirlenen konseptte kendi oyunculuklarını sergileyecek 16 yarışmacıyı değerlendirecekler.

Her hafta bir konuk jürinin de yer alacağı Geleceğin Starı, ilk bölümünde de sürpriz isimleri ağırlacak. Yarışmacılar, tüm hafta yine sektörün en iyi oyuncularından oluşturulan koçlarla performanslarına çalışacaklar ve jüri karşısına geçerek, skeçlerini oynacak.

13 hafta sonunda ekranın yeni iki yüzü seçilecek. Sektöre yeni yüzler ve yetenek kazandırmak isteyen ve bu amaçla yola çıkılan programda büyük ödül Star’da yayınlanacak dizide rol almak.

Genç yeteneklerin oyunculuklarını sergileyeceklerini Geleceğin Starı’nın ilk elemesi, 10 Mayıs’ta İzmir’de gerçekleşecek. İstanbul'da ise 19-20 Mayıs'ta olacak.

Sayfa Yükleniyor...