Gigi Hadid ve iki aylık kızından yeni fotoğraflar

Gigi Hadid, Noel süslemesi yaptığı evinin fotoğraflarını paylaşırken iki aylık olan kızıyla yeni fotoğraflarını da sosyal medyada yayımladı.

Haberler - ntv.com.tr 23.11.2020 - 12:05

Gigi Hadid ve iki aylık kızından yeni fotoğraflar

Eski One Direction solisti olan sevgilisi Zayn Malik ile birlikte eylül ayında ilk bebeğini kucağına alan ünlü süper model Gigi Hadid, kızıyla Noel hazırlığı fotoğraflarını paylaştı.

Bebekten sonra hayatı New York’taki dairesi ve annesi Yolanda’nın Pennsylvania’daki Çiftliği arasında gidip gelerek geçen Hadid, Pennsylvania’daki çiftlik evinde yaptığı erken Noel süslemelerinin fotoğraflarını sosyal medya hesabında yayımladı.

Hadid, bebeğinin doğum haberini "Kızımız bu hafta sonu aramıza katıldı ve çoktan dünyamızı değiştirdi" sözleriyle duyurmuştu.

Sevgilisi gibi heyecanını Instagram hesabından paylaşan ve kızlarının sağlığının iyi olduğunu belirten Zayn Malik ise "Duygularımı kelimelerle anlatmak imkansız. Bu küçücük insana duyduğum sevgi, tecrübelerimin ötesinde. Hayatımda olduğu için çok mutluyum ve benim bebeğim olduğunu söylemekten gurur duyuyorum" demişti.

Gigi Hadid, evlerine erkenden Noel süslemesi yaptıklarını söyledi. Gigi Hadid, evlerine erkenden Noel süslemesi yaptıklarını söyledi.

25 yaşındaki Hadid ile 27 yaşındaki Malik, 23 Eylül’de doğan kızlarının adını hiçbir zaman açıklamadı.

Sayfa Yükleniyor...